İşte 2024 Purosangue’nin Maliyeti

Buna göre Araba ve Sürücü, Ferrari’nin Purosangue’sinin toplam maliyeti 398.350$. Çünkü neden olmasın? Pahalı Purosangue, 714 beygir gücü sağlayacak 6.5 litrelik doğal emişli bir V12 ile çalışıyor. Bu beygir gücü ile araç, 3.3 saniyede saatte 60 mil hıza çıkabiliyor. Dört tekerlekten yönlendirmeyi ekleyin ve kendinize, nispeten evcil Lamborghini Urus’un kendisine uzun ve meditatif bir bakış […]

İşte 2024 Purosangue’nin Maliyeti

Buna göre Araba ve Sürücü, Ferrari’nin Purosangue’sinin toplam maliyeti 398.350$. Çünkü neden olmasın?

Pahalı Purosangue, 714 beygir gücü sağlayacak 6.5 litrelik doğal emişli bir V12 ile çalışıyor. Bu beygir gücü ile araç, 3.3 saniyede saatte 60 mil hıza çıkabiliyor. Dört tekerlekten yönlendirmeyi ekleyin ve kendinize, nispeten evcil Lamborghini Urus’un kendisine uzun ve meditatif bir bakış atmasını sağlayacak bir süper SUV’a sahipsiniz.

Kesinlikle dünyadaki hiç kimse Purosangue’nin iyi bir yatırım veya iyi bir değer olduğunu söyleyemez. Yaklaşık 400.000 $, iki küçük şehir evinin fiyatı ve şimdiye kadar yaşamış çoğu insanın yıllık gelirinin kat kat fazlası. Ancak ortalıkta paranız varsa ve bir volkanın içine gizlenmiş yuvanızın bedelini zaten ödediyseniz, Purosangue sizin için günlük sürücü olabilir.

Teknory