İşte mevcut en iyi T-Mobile iPhone 15 fırsatları!

TL;DR Lansman gününde birden fazla T-Mobile iPhone 15 fırsatı mevcut. Biri size 1.000 $’a kadar indirim veya ücretsiz bir iPhone 15 Pro’ya eşdeğer bir indirim sağlayabilir. Ayrıca bir satır eklerseniz ikinci bir iPhone’da 700 $ indirim kazanabilirsiniz. iPhone 15 serisi bu hafta resmileşti ve operatörler sizi bir (veya iki) almaya ikna etmeye hazır. T-Mobile ülkenin […]

İşte mevcut en iyi T-Mobile iPhone 15 fırsatları!

TL;DR

  • Lansman gününde birden fazla T-Mobile iPhone 15 fırsatı mevcut.
  • Biri size 1.000 $’a kadar indirim veya ücretsiz bir iPhone 15 Pro’ya eşdeğer bir indirim sağlayabilir.
  • Ayrıca bir satır eklerseniz ikinci bir iPhone’da 700 $ indirim kazanabilirsiniz.

iPhone 15 serisi bu hafta resmileşti ve operatörler sizi bir (veya iki) almaya ikna etmeye hazır. T-Mobile ülkenin üçüncü büyük taşıyıcısıdır, ancak yeni iPhone’larda üçüncü sınıf fırsatlar sunmadığını söylediğimizde bize güvenin. Bir T-Mobile iPhone 15 istiyorsanız, bir ton paradan tasarruf etmenin birçok yolu vardır.

Burada sunulan esasen üç fırsat var. Bunları aşağıda tüm uyarılar dahil olmak üzere ayrıntılı olarak açıkladık. Tüm bu anlaşmaların 24 ay boyunca T-Mobile’da kalmanızı gerektireceğini unutmayın. Operatörden erken ayrılırsanız, cihaz(lar)ın geri kalanını ödemeniz gerekecektir. Ayrıca, bu anlaşmalardan herhangi biri, cihazın/cihazların toplam fiyatı için vergilerin peşin ödenmesini ve bir defaya mahsus 35 ABD doları tutarında cihaz bağlantı ücretini gerektirecektir.

Ücretsiz bir T-Mobile iPhone 15 Pro edinin

Go5G Plus veya Go5G Next hesabınız varsa iPhone 15 Pro’yu ücretsiz olarak edinmek mümkün. Bu 1000 dolarlık bir değer! Bu fırsat yeni ve mevcut müşteriler için geçerlidir; satır eklemenize gerek yoktur.

İlk olarak, bu anlaşma mevcut bir telefonun takasını gerektiriyor. İyi haber şu ki T-Mobile, iPhone 11 Pro dahil olmak üzere Pro düzeyindeki tüm iPhone’larda bu 1.000 ABD doları krediyi verecek. Bu, T-Mo’nun iPhone 11 Pro, 12 Pro, 13 Pro veya 14 Pro’yu kabul edeceği ve size 1.000 ABD doları tutarında kredi vereceği anlamına gelir. Açıkçası, herhangi bir Pro Max çeşidi de size 1.000 ABD doları tutarında kredi kazandıracaktır.

Android’den iPhone’a geçiş mi yapıyorsunuz? Galaxy S21 Ultra, S22 Ultra veya S23 Ultra ile 1.000 ABD doları değerindeki kredinin tamamını alabilirsiniz. T-Mo aynı zamanda Galaxy Z Fold 3, Z Fold 4, Z Fold 5, Z Flip 3, Z Flip 4 veya Z Flip 5’i de kabul edecektir. Hatta 1.000 $ kredinin tamamı karşılığında Galaxy Note 20 Ultra ile takas bile yapabilirsiniz!

Bu takas için Pro iPhone’unuz veya üst düzey Galaxy’niz yoksa, yeni bir T-Mobile iPhone 15 için yine de nakit kazanabilirsiniz. iPhone XS’den sonra piyasaya sürülen çoğu iPhone, size iPhone 15 Pro’da 830 $ indirim sağlayacaktır. , cebinden ödemek için sadece 200 dolar kalıyor. iPhone 7’ye kadar geri giden diğer tüm iPhone’lar, iPhone 15 Pro’da size 400 $ indirim kazandıracak.

iPhone takasınız için para kazanın

Go5G Plus veya Go5G Next planınız yoksa önceki anlaşma işinize yaramaz. Endişelenmeyin: T-Mobile sizi soğukta bırakmıyor! Bir satır eklemeden diğer planlarda yine de bazı muhteşem takas değerleri elde edebilirsiniz. İşte nasıl bozuluyor:

  • Macenta MAX: Uygun bir takasla herhangi bir iPhone 15 modelinde 650 $’a varan indirim kazanın
  • Go5G ve Macenta: Uygun bir takasla herhangi bir iPhone 15 modelinde 350 $’a varan indirim kazanın
  • Diğer tüm planlar: Uygun bir takasla herhangi bir iPhone 15 modelinde 200 $’a varan indirim kazanın

Önceki anlaşmada olduğu gibi, takasınızdan maksimum değeri elde etmek için yeni bir Apple, Samsung, Google veya OnePlus akıllı telefona sahip olmanız gerekir. Çıkış yaptığınızda mevcut telefonunuzun toplam değerini göreceksiniz.

İkinci iPhone’da 700$ indirim kazanın

Önceki iki anlaşma bir satır eklemenizi gerektirmiyor. Ancak bir tane ekleyip ikinci bir iPhone 15 modeli satın almak isterseniz, T-Mobile ikinci telefonun fiyatından 700 $ indirim yapacak. Bu fırsat neredeyse tüm T-Mobile planlarıyla uyumludur ve hem yeni hem de mevcut müşteriler için geçerlidir. Açıkçası, yeni müşterilerin iki satır eklemesi gerekecek, ancak mevcut müşterilerin yalnızca bir satır eklemesi gerekiyor.

Ayrıca T-Mobile’ın farklı bir operatörden geçiş yapan herkese hat başına 200$ ödediğini de unutmayın. Yani, eğer başka bir operatörden gelen yeni bir müşteriyseniz, bu iki yeni hat için ayrıca ekstra 400$ alacaksınız. Toplamda 1.100$ indirim!

İşte mevcut en iyi T-Mobile iPhone 15 fırsatları!

Teknory