İşte OnePlus 12’ye ilk resmi bakışınız

TL;DR OnePlus, OnePlus 12’nin resmi görsellerini yayınladı. Uyarı Kaydırıcısı, anten performansını artırmak için telefonda yeni bir konuma taşındı. Telefon cam gövdeye sahip olacak. OnePlus, telefonun 4 Aralık’taki Çin lansmanı öncesinde OnePlus 12’nin tasarımını resmi olarak açıkladı. Cihaz, telefonun arka kısmına hakim olan devasa dairesel kamera adasıyla selefine çok benziyor. Ancak OnePlus göze çarpan bir değişiklik […]

İşte OnePlus 12’ye ilk resmi bakışınız

TL;DR

  • OnePlus, OnePlus 12’nin resmi görsellerini yayınladı.
  • Uyarı Kaydırıcısı, anten performansını artırmak için telefonda yeni bir konuma taşındı.
  • Telefon cam gövdeye sahip olacak.

OnePlus, telefonun 4 Aralık’taki Çin lansmanı öncesinde OnePlus 12’nin tasarımını resmi olarak açıkladı. Cihaz, telefonun arka kısmına hakim olan devasa dairesel kamera adasıyla selefine çok benziyor. Ancak OnePlus göze çarpan bir değişiklik yaptı.

Şirkete göre, OnePlus 12’deki Uyarı Kaydırıcısı artık telefonun sağ yerine solunda yer alacak. OnePlus, bu değişikliğin şirketin daha iyi oyun performansı sunmak için yeni bir entegre anten yerleştirmesine olanak tanıdığını söylüyor.

“Dahili testlere dayanarak, oyun antenleri için en uygun konumun, telefon yatay konumda tutulduğunda kullanıcının işaret parmakları arası olduğu belirlendi. Bununla birlikte, alan şu anda OnePlus 11’deki Uyarı Kaydırıcısı tarafından kullanılıyor. Uyarı Kaydırıcısını telefonun diğer tarafına taşıyarak, OnePlus 12’ye daha iyi oyun antenleri yerleştirilebilir,” diye yazdı OnePlus bir basın bülteninde.

oyun yetkilisi” alt=”OnePlus 12 ekranlı oyun yetkilisi” src=”https://www.androidauthority.com/wp-content/uploads/2023/11/OnePlus-12-display-gaming-official.jpg”/>

Şirket, Alert Slider’ın kapladığı alanı en aza indirmek için “ultra kompakt tam bant anten teknolojisi” ve “sektörde bir ilk olan Alert Slider anten entegrasyon teknolojisini” kullandığını söylüyor.

OnePlus basın notunda, “OnePlus’ın laboratuvar testi verilerine göre, oyun anteni sinyali 3dB artırılabilir ve oyun gecikmesi %15 azaltılabilir” iddiasında bulunuyor.

Hafta sonu boyunca OnePlus, OnePlus 12’nin renk çeşitlerini de açıkladı. Şirket Weibo’da telefonun Soluk Yeşil, Kaya Siyahı ve Beyaz renk seçenekleriyle satışa sunulacağını söyledi (makine çevirisi). Şirket tarafından yayınlanan OnePlus 12 görseli, cihazı “Flowy Emerald” adı verilen yeşil bir tonda gösteriyor. Malzeme camdır ve tasarımın kendisi doğadan ilham almıştır.

OnePlus ayrıca OnePlus 12’nin “Mobil için 4. nesil Hasselblad Kamera” tarafından desteklenen 3s periskop kamerayla geleceğini doğrulamaya devam ediyor.

İşte OnePlus 12’ye ilk resmi bakışınız

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow