Yeni Lords Of The Fallen Patch, Oyunu Kolaylaştırıyor ve Tam Bir Çapraz Oyun Ekliyor

Yayıncı CI Games ve geliştirici Hexworks, 2014 Lords of the Fallen’ın yeniden başlatılması olan Lords of the Fallen’ı bu ayın başlarında 13’üncü Cuma günü yayınladı. Bize pek uymadı – oyun Bilgilendirici 10 üzerinden 6 verdim – ancak bugün ilerleyen saatlerde yayınlanacak yeni bir güncelleme, soulslike’larla ilgili yaşadığımız en büyük sorunlardan birini düzeltiyor. Bunun nedeni, bugün […]

Yeni Lords Of The Fallen Patch, Oyunu Kolaylaştırıyor ve Tam Bir Çapraz Oyun Ekliyor

Yayıncı CI Games ve geliştirici Hexworks, 2014 Lords of the Fallen’ın yeniden başlatılması olan Lords of the Fallen’ı bu ayın başlarında 13’üncü Cuma günü yayınladı. Bize pek uymadı – oyun Bilgilendirici 10 üzerinden 6 verdim – ancak bugün ilerleyen saatlerde yayınlanacak yeni bir güncelleme, soulslike’larla ilgili yaşadığımız en büyük sorunlardan birini düzeltiyor. Bunun nedeni, bugün saat 14:00 PT/17:00 ET’de başlatılan yeni Balkabağı Yaması güncellemesinin, azaltılmış düşman yoğunluğuyla birlikte gelmesidir. Ayrıca yama, performans ve kararlılık düzeltmeleri ve daha fazlasının yanı sıra oyuna tam bir çapraz oyun özelliği getiriyor.

Balkabağı Yaması güncellemesi aynı zamanda Mournstead ortamına bugün başlayıp 2 Kasım’da sona erecek özel bir oyun içi Cadılar Bayramı kutlaması da getiriyor.

Güncellemede “Mournstead’i bayram kıyafetleri ve sezonluk dekorasyonlarla deneyimleyin ve topluluk geri bildirimlerinden ilham alan yeni oyun mekanikleri sunan büyük güncellememiz The Pumpkin Patch’in tüm platformlara yönelik sürümünün keyfini çıkarın” yazıyor. Bu, oyuncuların “ikonik balkabağı fenerinden ilham alan korkunç bir miğfer” olan Balkabağı Maskesini elde etmelerine olanak tanıyacak yepyeni bir görev serisini de içeriyor.

Bu yamada başka bir yerde Hexworks, Lords of the Fallen’ın New Game Plus modunu, Vestiges’i (oyunun Dark Souls’un şenlik ateşi kontrol noktalarını ele alması) oyuna getiren yeni katmanlı bir sistemle yeniledi; Her yeni NG+ seviyesi, deneyimden daha fazla Vestiges’i kaldırarak her koşuyu bir öncekinden daha zorlu hale getirir.

İşte Balkabağı Yaması güncellemesinde gelecek büyük değişiklikler hakkında Hexworks’ün tam bir dökümü:

  • Yenilenen New Game Plus (NG+) – Yeni kademeli NG+ sistemi Vestiges’i oyun moduna getiriyor; Her yüksek NG+ seviyesi oyundan daha fazla Kalıntıyı kaldırarak oyuncunun zorluğunu artırır.
  • Tam çapraz oyun – Oyuncular artık tüm PC ve konsol platformları arasında tam çapraz oyun işlevselliğini deneyimleyebilecek. Bu, bu hafta başında ilk kez Xbox Series X|S ve PlayStation 5 oyuncuları arasında çapraz oyunun tanıtılmasının ardından geldi.
  • Azaltılmış düşman yoğunluğu – Oyuncular için en zorlu olduğu gözlemlenen alanlardaki düşman yoğunluğunun azaltılması.
  • Performans ve kararlılık – Tüm platformlarda daha fazla performans ve kararlılık düzeltmeleri.

Lords of the Fallen için Balkabağı Yaması güncellemesi bugün ilerleyen saatlerde yayınlanacak ve oyun içi Cadılar Bayramı kutlaması 2 Kasım’a kadar sürecek.

Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi Lords of the Fallen incelemesini yapın ve ardından bunun hakkında konuşmamızı dinleyin oyun Bilgilendirici Gösterisi.


Lords of the Fallen’ı oynadın mı? Aşağıdaki yorumlarda bunun hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Teknory