The Boy & The Heron, Miyazaki’nin Son Başyapıtından Yeni Fragmanla Şaşırtıyor

Özet The Boy And The Heron, Miyazaki’nin son filmi olduğu tahmin ediliyor ancak Studio Ghibli’den bir yönetici, Miyazaki’nin daha fazla film üzerinde çalışmaya geri döndüğünü açıkladı. film, 8 Aralık 2023’te uluslararası alanda gösterime girecek ve vizyona girmesiyle birlikte pek çok heyecan duyulacak. The Boy And The Heron’un son fragmanı olağanüstü seslendirme sanatçılarını sergiliyor ve filmin […]

The Boy & The Heron, Miyazaki’nin Son Başyapıtından Yeni Fragmanla Şaşırtıyor

Özet

  • The Boy And The Heron, Miyazaki’nin son filmi olduğu tahmin ediliyor ancak Studio Ghibli’den bir yönetici, Miyazaki’nin daha fazla film üzerinde çalışmaya geri döndüğünü açıkladı.
  • film, 8 Aralık 2023’te uluslararası alanda gösterime girecek ve vizyona girmesiyle birlikte pek çok heyecan duyulacak.
  • The Boy And The Heron’un son fragmanı olağanüstü seslendirme sanatçılarını sergiliyor ve filmin vizyona girmesiyle ilgili heyecanı ve beklentiyi artırıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Hayao Miyazaki’nin Oğlan ve Balıkçıl hayranlarını kesinlikle heyecanlandıracak yeni bir fragmanda etkileyici İngilizce seslendirme kadrosunu gösteriyor. film zaten Japonya’da gösterime girdi ve son derece popüler oldu; birçok kişinin bunun Miyazaki’nin son filmi olduğunu varsaydığı düşünüldüğünde bu mantıklı.

Filmin 8 Aralık 2023’te uluslararası alanda vizyona girmesi planlanıyor. Takvim, vizyon tarihine yaklaştıkça büyük bir heyecan yaratılıyor. Filmin resmi internet sitesi, filmin İngilizce gösterimi için yeni bir fragman yayınladı.

Oğlan ve Balıkçıl 8 Aralık’ta IMAX’ta vizyona girecek. İngilizce dublajlı versiyonu Oğlan ve Balıkçıl Christian Bale, Dave Bautista, Willem Dafoe, Robert Pattinson ve çok daha fazlası gibi inanılmaz yetenekli ve popüler oyuncularla dolu.

Boy And The Heron’un Hayao Miyazaki’nin son filmi olması bekleniyordu ancak Studio Ghibli’den bir yönetici, onun daha fazla film üzerinde çalışmaya geri döndüğünü söyledi.

İlgili: Yapımcının Zaten Yeni Fikirleri Olduğunu Onayladığı İçin The Boy & The Heron, Miyazaki’nin Son Filmi Değil


Studio Ghibli’nin Bir Başyapıtı Daha Var

Oğlan ve Balıkçıl-1

En son fragman hayranlara ne beklemeleri gerektiğine dair bir fikir veriyor. Dublajlı versiyon hiç kimseyi şaşırtmayacak şekilde mükemmel bir şekilde uygulandı. Projenin işe aldığı yetenekli ve deneyimli seslendirme sanatçıları boşuna değildi. Studio Ghibli filmleri herkesin bildiği bir isimdir ve ne kadar ünlü olursanız olun onların filmlerinden birinde çalışma fırsatı büyük bir onurdur. Oğlan ve Balıkçıl Sadece beklentileri karşılamakla kalmayıp, piyasaya sürülen son birkaç fragmana göre onları aşmayı da vaat ediyor.

film, 2. Dünya Savaşı’nda annesini kaybeden yetim Mahito’nun hikayesini konu alıyor. Onun ölümüyle üzülen ve perişan olan adam, yeni bir kasabadaki hayata alışmaya çabalıyor. Bir balıkçıl ona annesinin ölmediğini haber verir. Mahito, balıkçılın peşinden terk edilmiş bir binaya doğru onu ölülerin dünyasına götürür. Annesini aramak için yeni bir dünyada maceraya atılıyor. Oğlan ve Balıkçıl Kesinlikle başından sonuna kadar hayranların ilgisini çekecek harika bir olay örgüsüne sahip.

Son yayınlanan fragman ise filmin heyecanını artırdı. Seslendirme sanatçılarının haberi zaten hayranları heyecanlandırmıştı ancak onları kısa videoda görmek ve duymak, izlemeyi planlayan herkes için anlaşmayı sağlamış oldu. Harika bir önermeyle, Studio Ghibli’nin onları küresel başarıya taşıyan imza sanat tarzı ve Miyazaki’nin filmle bağlantısıyla, Oğlan ve Balıkçıl beğenileriyle yarışan bir başka inanılmaz film Ruhların Kaçışı Ve Prenses Mononoke. Mirasını sürdürmek için stüdyoya dönerken Hayao Miyazaki’nin Oğlan ve Balıkçıl herkesin mutlaka izlemesi gereken bir eser.

Kaynak: Oğlan ve Balıkçıl resmi internet sitesi.

Teknory