James Gunn Neden GOTG Vol. 3 Film Müziği

Görünüşe göre, Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, James Gunn için bir araya getirmesi en zor olanıydı. bu Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 film müziklerini bir araya getirmek James Gunn için diğerlerinden daha zordu Muhafızlar film. Gunn, üçünün de yönetmeni Muhafızlar filmler, Peter Quill’in kasetinde saklayabildiği her şeye dayanan film müziğinin bir araya getirilmesinde önemli bir parça oldu. […]

James Gunn Neden GOTG Vol.  3 Film Müziği

Görünüşe göre, Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, James Gunn için bir araya getirmesi en zor olanıydı.


bu Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 film müziklerini bir araya getirmek James Gunn için diğerlerinden daha zordu Muhafızlar film. Gunn, üçünün de yönetmeni Muhafızlar filmler, Peter Quill’in kasetinde saklayabildiği her şeye dayanan film müziğinin bir araya getirilmesinde önemli bir parça oldu. Müzik her zaman hayatın önemli bir parçası olmuştur. Muhafızlar franchise ve bir şarkı ve dans numarası, ekibin ilk filmde Ronan the Accuser’a karşı nihai zaferine bile yol açtı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Yine de James Gunn söyledi EW son filmin bir araya getirilmesi en zor film müziği olduğunu. Quill, ikinci filmde bir Zune MP3 çaları ele geçirmeyi başardıktan sonra, birdenbire aralarından seçim yapabileceğiniz onlarca yıllık kullanılabilir müzik vardı. içindeki her şarkı galaksinin gardiyanları franchise özenle seçilir, bu da onu bir sorun haline getirir. Yıllarca sadece 70’lerin müziğine odaklandıktan sonra, yönetmen için bu kadar çok içeriğe sahip olmak zordu. İşte Gunn’ın o sözleri:

“Bu film müziği üzerinde, ilk iki film müziğinin birleşiminde yaptığımdan iki kat daha fazla çalıştım.”

İlgili: Marvel’in Orijinal Star-Lord Planı, Her İki GOTG Filmine de Zarar Verebilirdi


Galaksinin Koruyucuları 3 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Galaksinin Koruyucuları'ndan sersemlemiş Peter Quill'in Groot on Rocket'ın omzunda ve Yenilmezler ekibinin harmanlanmış görüntüsü

Müzik kesinlikle önemli olsa da Muhafızlar franchise, müziğin ne kadar farklı olacağının yanı sıra Gunn’ın paylaştığı başka ayrıntılar da var. Filmin, galaksinin en beklenmedik kahramanlarının bu güncel yinelemesinin son filmi olması bekleniyor. Diğer tüm MCU görünümlerinden sonra yer alan Gunn, belirli bir karakteri derinlemesine keşfedecek olan ekip için duygusal bir gezi olacağına söz verdi. cilt 3 Rocket Raccoon etrafında dönmesi bekleniyor ve Rocket’ın ölebileceğine dair bazı ipuçları var. Sibernetik uzaylıyla bu kadar uzun süre kaldıktan sonra, karakterin gitmesi trajik olurdu, özellikle de Groot’u geride bırakmak anlamına geliyorsa.

Elbette Guardians geri dönerken High Evolutionary ve Adam Warlock gibi yeni karakterler de karşımıza çıkacak. Kendini yeni bir insan biçimine dönüştürmeyi başaracak kadar evrime ve genetiğe o kadar takıntılı bir adam olan Yüksek Evrimci, galaksi için kolayca varoluşsal bir tehdit oluşturabilir. Öte yandan Adam Warlock, MCU’da Thor kadar güçlü olacak şekilde genetik olarak tasarlanmış bir karakter ve muhtemelen Ayesha ve Egemen’in onlarla çekişmesinden sonra Muhafızları avlayacak. cilt 2.

The Guardians için sırada ne var?

Galaksinin Koruyucuları Vol.3 fragmanında bir gezegende hüzünlü bir Roket ve Peter Quill'in harmanlanmış görüntüsü

Mevcut Guardians ekibi, franchise’larını şu şekilde sonlandırıyor olabilir: cilt 3, ancak bu takımın tekrar görünmeyecekleri anlamına gelmez. Rocket gibi karakterler ölse bile, MCU çok yönlü bir hikayeye doğru ilerliyor, bu nedenle her zaman bir varyantın bir filmde görünme şansı vardır. Varyantlardan bağımsız olarak, ekip yakında gişe rekorları kıran filmlerde görünebilir. Kang Hanedanı ve Gizli Savaşlar. Tıpkı Thanos’la yüzleşmek için Dünya’ya gelmeleri gibi, Kang dünyayı paramparça etmeye başladığında takımın yeniden bir araya gelmesi muhtemeldir. Drax gibi bazı kahramanlar MCU’dan çıkacak olsa da geri kalanların yeniden ortaya çıkma şansı var. Yani, Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 muhteşem bir takıma zor bir veda olabilir, yine de sevilen bir takım için gerçek son anlamına gelmez.

Devamı: Will Poulter’ın Adam Warlock’u Galaksinin Koruyucuları 3’te Bir Kötü Adam mı?

Kaynak: EW

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow