Elon Musk, Twitter Çalışanlarını Gevşeklik Eleştirisi İçin Kovdu, Onlarla Alay Etmeye Devam Ediyor

Musk, Twitter’ında memler yayınlayarak ve şakalar yaparak ciddi durumları hafife almasıyla tanınır. Görünüşe göre, bu yanıt sadece davalar ve federal soruşturmalar için geçerli değil. Musk, eski bir çalışanın kendisine tweet attığını, işten çıkarmaları eleştirdiğini ve ardından işten çıkarılmasına yanıt verdiğini gösteren, küfür yüklü bir grup ekran görüntüsünün ekran görüntülerine yanıt verdi. Eski çalışanın kullandığı renkli… Okumaya devam et Elon Musk, Twitter Çalışanlarını Gevşeklik Eleştirisi İçin Kovdu, Onlarla Alay Etmeye Devam Ediyor

Elon Musk, Twitter Çalışanlarını Gevşeklik Eleştirisi İçin Kovdu, Onlarla Alay Etmeye Devam Ediyor

Musk, Twitter’ında memler yayınlayarak ve şakalar yaparak ciddi durumları hafife almasıyla tanınır. Görünüşe göre, bu yanıt sadece davalar ve federal soruşturmalar için geçerli değil. Musk, eski bir çalışanın kendisine tweet attığını, işten çıkarmaları eleştirdiğini ve ardından işten çıkarılmasına yanıt verdiğini gösteren, küfür yüklü bir grup ekran görüntüsünün ekran görüntülerine yanıt verdi. Eski çalışanın kullandığı renkli dil seçimine atıfta bulunarak, Musk tweet attı: “Yetişkin başlangıçlı trajik bir Tourette vakası.” Musk ayrıca, kendisini Slack’te hem kendisi hem de platform için eleştirel mesajlar gönderen birden fazla çalışanı kovmakla suçlayan bir tweet’e sahte bir özürle yanıt verdi: “Bu dahileri kovduğum için özür dilerim. başka bir yerde büyük kullanım.”

Parodi hesaplar üzerindeki son baskısına rağmen Musk, Kurucular Fonu başkan yardımcısının tweet’ine de yanıt verdi. Mike Solana Solana’nın, “tweet’lere 140 karakter daha eklemek için amansız bir çalışma” ile on yıl boyunca uğraşan, ancak Musk’a çok çirkin bir isim dediği için kovulmak üzere hoşnutsuz, işten çıkarılmış bir çalışan gibi davrandığı. Musk, “Her şeyin adaletsizliği” ile yanıt verdi, ancak bazı hesaplar tweet’i ciddiye almış ve Musk’ın parodilerin açıkça işaretlenmesi gerektiği konusundaki görüşünü kanıtlamış olabilir.

Musk’ın platformu devralmasına üç hafta bile kalmadı ve durum oldukça “kaotik” olarak tanımlanabilir. İşten çıkarmalar, kural değişiklikleri ve garip talepler henüz sona ermiş gibi görünmüyor ve uzun vadeyi boşverin bir hafta içinde durumun nasıl olacağını kimse gerçekten bilmiyor. Bilgi sahibi kişilerin tahminlerine göre Musk, platformun gelecek yıl bir noktada iflas etme olasılığından bahsetti.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow