James Gunn, Palpatine’i DC Üzerindeki Hakimiyetini Yeniden Teyit Etmek İçin Yönlendiriyor

Warner Bros aracılığıyla DCU’nun ilk on yılının belirleyici sorunlarından biri, sürekli olarak sahne arkası değişiklikleri ve stüdyo müdahalesiydi; James Gunn ve Peter Safran rejimi. İşleri bir perspektife oturtmak için, ortak süper kahraman evreninin varoluşu boyunca çeşitli noktalarda, Zack Snyder, Walter Hamada, Jon Berg, Geoff Johns, David Zaslav, Michael de Luca, Pamela Adby, Ann Sarnoff ve […]

James Gunn, Palpatine’i DC Üzerindeki Hakimiyetini Yeniden Teyit Etmek İçin Yönlendiriyor

Warner Bros aracılığıyla

DCU’nun ilk on yılının belirleyici sorunlarından biri, sürekli olarak sahne arkası değişiklikleri ve stüdyo müdahalesiydi; James Gunn ve Peter Safran rejimi.

İşleri bir perspektife oturtmak için, ortak süper kahraman evreninin varoluşu boyunca çeşitli noktalarda, Zack Snyder, Walter Hamada, Jon Berg, Geoff Johns, David Zaslav, Michael de Luca, Pamela Adby, Ann Sarnoff ve hatta daha fazlasının da aralarında bulunduğu isimler, hepsinden öte, DC Comics uyarlamalarının yönü hakkında, pek de harikalar yaratmayan bir yaklaşım olduğunu söyleyin.

Gunn ve Safran, atanmalarından bu yana, projelere sert müdahale günlerinin – onları etkileyen bir şey olduğunu defalarca vurguladılar. Batman v Superman: Adaletin Şafağı, İntihar TimiVe Yırtıcı kuşlar ancak üç isim bitti, iş en büyük kararların hepsini yapmaya geldiğinde eş-CEO’lar ilk ve son savunma hattını oluşturuyor.

Bununla birlikte, tarihin tekerrür edebileceği endişelerini ele alırken, galaksinin gardiyanları yönetmen, kendisinin ve Safran’ın yaratıcı tasmalarının uzunluğuyla ilgili şüpheleri yatıştırırken, yanlışlıkla İmparator Palpatine’in ünlü “Ben Senato’yum” sözünü kanalize etti.

Para, Gunn ve Safran ile durur, bu, DCU bölünmesinin hangi tarafını kurmayı seçtiğinize bağlı olarak ya büyük bir pozitif ya da rahatsız edici bir negatiftir. SnyderVerse destekçileri hâlâ öfkeden yanlarındalar ve kaçınılmaz olarak boru hattından aşağı inen her şeyi çöpe atmaya devam edecekler, ancak şüphecileri kazanmanın en iyi ve en basit (asla en basit olmasa da) yöntemi, üst düzey çizgi roman içeriğini devirmeye devam etmektir. sonsuza dek park.

Teknory