James Gunn Söylentileri Çürütmek Yerine Çevrimiçi Şiddeti Seçiyor

Fotoğraf: Chung Sung-Jun/Getty Images Yanlışlıkla yaklaşmakta olan Batman yeniden başlatmasının başlığını seçerek, James Gunn DCU söylentilerini çürütmek için artık yabani otların arasında yürümeyeceğini dünyaya ilan ettiğinde hem cesur hem de cüretkar bir hamle yaptı. Adil olmak gerekirse, eş-CEO’nun her türlü spekülasyonun üzerine soğuk su dökmek için aşırı miktarda zaman harcadığı göründüğünde, bu onun çevrimiçi stratejisinin […]

James Gunn Söylentileri Çürütmek Yerine Çevrimiçi Şiddeti Seçiyor

Fotoğraf: Chung Sung-Jun/Getty Images

Yanlışlıkla yaklaşmakta olan Batman yeniden başlatmasının başlığını seçerek, James Gunn DCU söylentilerini çürütmek için artık yabani otların arasında yürümeyeceğini dünyaya ilan ettiğinde hem cesur hem de cüretkar bir hamle yaptı.

Adil olmak gerekirse, eş-CEO’nun her türlü spekülasyonun üzerine soğuk su dökmek için aşırı miktarda zaman harcadığı göründüğünde, bu onun çevrimiçi stratejisinin kaçınılmaz bir evrimi gibi geldi; bir mil öteden.

Bununla birlikte, SnyderVerse destekçileri, Gunn’ın daha önce görüntülenmesi gerektiği düşünülen tek DC Comics uyarlamalarını iddia ederek şaşırtıcı bir şekilde sorun çıkardıktan sonra, çevrimiçi beyhudelikte bir egzersizi diğeriyle değiştiriyor gibi görünüyor. Flaş Michael Keaton’ın yarasa Adam Ve Batman Dönüyorikincisi 31 yıl önce yayınlandı.

Warner Bros aracılığıyla fotoğraf

Her ne kadar her zaman tartışmalı olacak olan bu görüşme için haklı bir açıklama sunmaya çalışsa da, bazı insanlar hala buna sahip değildi.

Sadece bu da değil, Marvel Sinematik Evreni’ni kullanmasına rağmen kendini neredeyse kelimesi kelimesine tekrarlamak zorunda kaldı. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 DCU’nun son on yılının neden göz ardı edilmesi gerektiğine dair bir açıklama olarak beklediğiniz kadar iyi geçti.

Bu noktada, Gunn’ın Twitter beslemesini yalnızca önemli güncellemelerle sınırlaması ve öfkeli hayranlara verdiği yanıtları daha da küçültmesi belki de en iyisi. Sonra tekrar, işin içine girmekten hoşlandığını itiraf etmekten mutlu oldu, bu yüzden belki de bu herkesin uğraşması gereken bir hayat gerçeği.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory