Star Wars’un Uzun Süredir Kaybolan “Kayıp X-Wing”i 3.135.000 Dolara Satılıyor

Özet Uzun süredir kayıp olan Kızıl Filo Liderinin X-kanat minyatürü Yeni bir umut 3.135.000 dolara satılarak Star Wars tarihindeki yerini sağlamlaştırdı. X-wing modeli, Ölüm Yıldızı üzerindeki Asi İttifakı’na karşı İmparatorluk savaş sahnesinin önemli bir parçasıydı ve günümüz filmlerinin yapılma şeklini etkilemiştir. Kızıl Lider’in X kanadı, Yıldız Savaşları serisi boyunca X kanatlarının kullanılmasının önünü açtı ve […]

Star Wars’un Uzun Süredir Kaybolan “Kayıp X-Wing”i 3.135.000 Dolara Satılıyor

Özet

  • Uzun süredir kayıp olan Kızıl Filo Liderinin X-kanat minyatürü Yeni bir umut 3.135.000 dolara satılarak Star Wars tarihindeki yerini sağlamlaştırdı.
  • X-wing modeli, Ölüm Yıldızı üzerindeki Asi İttifakı’na karşı İmparatorluk savaş sahnesinin önemli bir parçasıydı ve günümüz filmlerinin yapılma şeklini etkilemiştir.
  • Kızıl Lider’in X kanadı, Yıldız Savaşları serisi boyunca X kanatlarının kullanılmasının önünü açtı ve modern hikaye anlatımında ayrıntılı minyatürlerin yaratılmasına ilham vermeye devam ediyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Önemli bir parça Yıldız Savaşları tarih, Kızıl Filo Liderinin uzun süredir kayıp olan X kanadıdır. Yeni bir umutve şimdi 3.135.000 dolara satıldı. Minyatür kabul edildi “uzun zamandır kayıpYıllardır Ölüm Yıldızı üzerinde Asi İttifakı’nın İmparatorluğa karşı yaptığı kötü şöhretli savaş sahnesi için oluşturulan orijinal dört minyatür modelden biri olarak kullanıldı. Yeni bir umut. Bu sahne sadece etkisi ile tanınmıyor. Yıldız Savaşları franchise’ın yanı sıra, ikonik X-wing görünümünü hayata geçirmenin yanı sıra minyatür yaratımlarının önünü açarak günümüzde filmlerin yapımına da öncülük ediyor. Şimdi, yıllar sonra yeri belirlendi ve bir servete mal olduğu kanıtlandı.

Kızıl Filo Liderinin X-kanat minyatürü yakın zamanda satıldı HEritaj Açık Artırmaları 3.135.000 $ karşılığında, tek kırmızı şeridi onun uzun süredir kayıp olan tarih parçası olduğunu doğruluyor. Model, merhum Oscar ödüllü minyatür yapımcısı Greg Jein ile birlikte bulundu ve görsel efektler açısından Dorothy’nin meşhur yakut kırmızısı terlikleri kadar değerli olduğu söyleniyor. Minyatür, Ölüm Yıldızı’nın siper savaşının bir parçasıydı ve S-folyolarını saldırı konumuna kilitleme gibi yeteneklere sahip.

İlgili: Star Wars Filmleri Sırayla Nasıl İzlenir


Yeni Bir Umudun Kızıl Lideri X-Wing, Star Wars Tarihinden Bir Parçadır

Kızıl Lider Komutan Garven Dreis’in X kanadı, Luke Skywalker’ı Yavin Savaşı’na götüren ve savaştaki yerini sağlamlaştıran kanattır. Yıldız Savaşları tarih. Bu savaş ilk kez ortaya çıkmış olsa da, Kızıl Filo aynı zamanda Scarif Savaşı gibi savaşlarda da mevcuttu ve bunların tümü, onun varlığını mümkün kılan bu X-kanat minyatürünün yaratılmasından kaynaklanıyordu. Hem evrende hem de sahne arkasında Kızıl Lider X-kanat, Asi İttifakı’nın ve X-kanatların tüm dünyada kullanılmasının önünü açtı. Yıldız Savaşlarıbu ilk andan X-wing’in en son ortaya çıkışına kadar Ahsoka seri.

Red Leader’ın X-wing minyatürü gibi yenilikler, ILM’yi en iyilerin en iyisi haline getirerek Volume LED ekran sahne teknolojisi gibi diğer inanılmaz icatların yolunu açtı. Minyatürler Din Djarin’in eserlerinden bugüne kadar inanılmaz ayrıntılarla yapılıyor. Jilet Arması içinde Mandaloryalı Moff Gideon’un Imperial hafif kruvazörüne kadar – bunların hepsi artık bu sahneleri hayata geçirmek için yepyeni teknolojiyle harmanlanıyor. Kızıl Lider X-kanat gibi minyatürlerin dikkatli çalışması Yeni bir umut modern hikayelerde devam ettirilmesi, bu tanıdıklığın ortaya çıkmasına yardımcı olur Yıldız Savaşları Luke’un tek X kanadını duymanın heyecanı kadar yeni medyaya nostalji Mandaloryalı 2. sezon finalinin izleri bu modele kadar uzanabilir.

Kaynak: Miras Açık Artırmaları

Teknory