James Gunn, ‘Yıldız Savaşları’ Tam MCU’ya Geçerken Çoklu Evren Efsanesiyle İlgilenmiyor

Jessica Miglio’nun fotoğrafı. © 2022 MARVEL James Gunn ve unvanlı ekibin geri kalanı, ne zaman kılıçlarını kuşanmayı umuyor olacaklar. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 nihayet birkaç hafta içinde sinemalara geliyor, ancak çoklu evrenin büyük hesabına bağlanmasını beklemeyin. bahsetmişken Marvel Sinematik Evreni, Yıldız Savaşları Dave Filoni her zaman yapılacak karşılaştırmalardan kendini uzaklaştırmaya çalışmak için hızlı davranmış olsa […]

James Gunn, ‘Yıldız Savaşları’ Tam MCU’ya Geçerken Çoklu Evren Efsanesiyle İlgilenmiyor

Jessica Miglio’nun fotoğrafı. © 2022 MARVEL

James Gunn ve unvanlı ekibin geri kalanı, ne zaman kılıçlarını kuşanmayı umuyor olacaklar. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 nihayet birkaç hafta içinde sinemalara geliyor, ancak çoklu evrenin büyük hesabına bağlanmasını beklemeyin.

bahsetmişken Marvel Sinematik Evreni, Yıldız Savaşları Dave Filoni her zaman yapılacak karşılaştırmalardan kendini uzaklaştırmaya çalışmak için hızlı davranmış olsa bile, çok çok uzaklardaki bir galaksinin Kevin Feige’in ev ödevini kopyalamaya devam etmeyi planladığını açıkça ortaya koydu.

James Gunn, Akıllıca Çoklu Evren Efsanesini tamamen görmezden gelmeyi seçti

galaksinin koruyucuları cilt 3
Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Multiverse Saga’nın herkesi kazanmadığı netleşti, ama en azından James Gunn’a zanaat yapma özgürlüğü verildiğini biliyoruz. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 her şeyi kanona bağlamak için geriye doğru eğilmek zorunda kalmadan.

Bir süredir MCU’dan gördüğümüz en bağımsız macera olacak, o zaman, franchise’ın endişe verici düşüşünü durdurmak için üçlü baskının yoğunlaştığı düşünüldüğünde, kılık değiştirmiş bir lütuf gibi görünüyor.

Yıldız Savaşları Kevin Feige’in ev ödevini kopyalar ama kendi ödeviymiş gibi dağıtmaya bile çalışmaz

yıldız savaşları skywalker'ın yükselişi
Lucasfilm aracılığıyla

Üç yeni uzun metrajlı filmi ve yakında çıkacak olan Disney Plus projeleriyle ilgili yepyeni ayrıntıları açıklayan, Yıldız Savaşları bilimkurgu evrenini genişletme söz konusu olduğunda resmi olarak MCU rotasını benimsedi ve herkes bundan heyecan duymuyor.

Her zaman olacaktı, yine de, mandaloryalı en başından beri geçmiş, şimdiki ve gelecekteki projelerle çapraz tozlaşıyor, ancak birçok büyük ismin MCU’nun formülünü kopyalamaya çalıştığını ve başarısız olduğunu gördük.

Dave Filoni ondan kaçıyor Yıldız Savaşları karşılaştırıldığında çaprazlama Yenilmezler: Oyunsonu

thor avengers <a href=oyun sonu” class=”wp-image-1357809″ />
Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Kısmen Jon Favreau tarafından ortaya atılan ve sonunda ikonik karakterlerle dolu çağlar boyunca bir geçişle sonuçlanacak olan, dünya çapında popüler ve kuşaklarca sevilen bir mülke dayanan birbirine bağlı bir evren düşündüğünüzde, düşünmek Yenilmezler: Oyunsonu.

Bu, yaklaşan bir etkinliğin yöneticisi olan Dave Filoni için kötü bir haber anlamına gelebilir. mandaloryalı destan sona ermek üzere, duyurulduğu gün karşılaştırmalardan olabildiğince uzaklaşmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor.

Marvel haberleriyle ilgili bir hafta daha bu kadar, ancak yarın tekrar kontrol ettiğinizden emin olun, çünkü döngü asla durmaz.

Teknory