Hamilton Simulator gerçek ve şu anda Roblox’ta oynanabilir

Deneyimlemenin yeni bir yolu Hamilton Roblox’a geliyor. Hayır, bu bir yazım hatası değil. Hatta ateşli bir rüya. Hamilton Simülatörü – evet, gerçekten – oyuncuları, Devrim Savaşı dönemi New York dünyasında bırakarak müzikalin çeşitli yerlerini keşfedilecek şekilde canlandırıyor. Tamamı müzik eşliğinde interaktif bulmacalar ve tarih temalı aktiviteler sizi bekliyor. Hamilton, Elbette. Aşağıdaki harika teaser’da kontrol edebilirsiniz: […]

Hamilton Simulator gerçek ve şu anda Roblox’ta oynanabilir

Deneyimlemenin yeni bir yolu Hamilton Roblox’a geliyor.

Hayır, bu bir yazım hatası değil. Hatta ateşli bir rüya. Hamilton Simülatörü – evet, gerçekten – oyuncuları, Devrim Savaşı dönemi New York dünyasında bırakarak müzikalin çeşitli yerlerini keşfedilecek şekilde canlandırıyor.

Tamamı müzik eşliğinde interaktif bulmacalar ve tarih temalı aktiviteler sizi bekliyor. Hamilton, Elbette. Aşağıdaki harika teaser’da kontrol edebilirsiniz:

İçinde Hamilton Simülatörüfavori takımınızdan bir takım alacaksınız Hamilton Karakterler ve müzikal hayranlarının çok aşina olması gereken 10 dünyayı dolaşırken atışınızı yapın.

Geliştirici Super League, “Her savaş için mükemmel uyumu bir araya getirmek için her karakterin benzersiz stilini kullanarak, rap savaşlarında düşmanları dağıtacaksınız.” “Tony ödüllü müzikalden müzikler içeren, Hamilton Açık roblox hem yeni hem de eski hayranlar için eğlenceli bir macera sunuyor.”

Daha fazla gör

“Nesilde bir kez görülen bir kültürel mihenk taşı, Hamilton ufkunu genişletti ve küresel hayranların lejyonlarını eğlendirdi ve şimdi sürükleyici dünyada büyük küresel izleyici kitlesine tanıtılacak. robloxSüper Lig başkanı ve CCO’su Matt Edelman, “dedi.

“Yaratıcılara, müziğini ve ihtişamını getirmemize izin verdikleri için minnettarız. Hamilton böylesine güçlü bir platformda bağlı ve tutkulu bir topluluğa.”

Bu haftanın başlarında Gameforge ve 01Studio, TRG’ye özel olarak, oyuncular ve geliştiriciler için yeni, erişilebilir bir sanal alan oyun oluşturma platformu: Cubio.

Elie’nin o sırada bizim için bildirdiği gibi, daha büyük sanal alan platformu gibi roblox01Studio yapmak istiyor Cubio’lar hizmetlerine mümkün olduğunca erişilebilir.

Bu yeni “sezgisel içerik oluşturucu modu”, Unity motorunu temel alan bir plan sistemine sahip olacak, bu nedenle yeni geliştiricilerin kodlama konusunda önceden herhangi bir deneyime sahip olmalarına gerek kalmayacak, tomurcuklanan geliştiriciler için kapılar açılacak ve deneyimli geliştiricilere yeni fikirleri gerçekleştirmeleri için bir yer sağlanacak ve kreasyonları da test edin.

Sıkışacağınız yeni bir oyun arıyorsanız, oyun listemizden başka bir yere bakmayın. en iyi açık dünya oyunları.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow