JBL Bar 1300X, kadrosundaki en üst düzey çubuktur

Bogdan Petrovan / Android Kurumu TL;DR JBL Bar 1300X, CES 2023’e indi. Bu modüler sistem, tam bir surround deneyimi istediğinizde kullanabileceğiniz iki ayrılabilir arka hoparlöre sahiptir. Soundbar’ın fiyatı 1.700 dolar ve 19 Şubat’ta satışa sunulacak. Genel olarak, ses çubukları, kötü TV sesi için arada bir çözüm olarak bulunur. Tek başına TV’nizin sağlayabileceğinden daha iyi ses […]

JBL Bar 1300X, kadrosundaki en üst düzey çubuktur

Bogdan Petrovan / Android Kurumu

TL;DR

  • JBL Bar 1300X, CES 2023’e indi.
  • Bu modüler sistem, tam bir surround deneyimi istediğinizde kullanabileceğiniz iki ayrılabilir arka hoparlöre sahiptir.
  • Soundbar’ın fiyatı 1.700 dolar ve 19 Şubat’ta satışa sunulacak.

Genel olarak, ses çubukları, kötü TV sesi için arada bir çözüm olarak bulunur. Tek başına TV’nizin sağlayabileceğinden daha iyi ses istiyorsanız, ancak tam bir surround sistem istemiyorsanız, bir ses çubuğu iyi bir orta yol olabilir.

JBL Bar 1300X ise çizgiyi bulanıklaştırıyor. CES 2023’te piyasaya sürülen bu soundbar, tam surround deneyimini istediğiniz zaman elde etmenizi sağlayan çıkarılabilir arka hoparlörlere sahiptir. Arka hoparlörler tamamen kablosuzdur, böylece gerektiğinde onları çıkarabilir ve ihtiyaç duyduğunuz yere koyabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, onları geri çekebilirsiniz.

JBL’ye göre her arka hoparlörün yaklaşık 10 saat dayanacak kadar pil ömrü var. Bunları ana üniteye takmak onları yeniden şarj eder. Soundbar ve arka hoparlörler de Bluetooth’u destekler, bu nedenle bu, oturma odanız için bir Bluetooth ses sistemi görevi görür.

Tüm bu güç ve çok yönlülükle, ciddi miktarda para biriktiriyor olacaksınız. JBL Bar 1300X’in fiyatı 1.700 Dolardır ve 19 Şubat’ta mağaza raflarında yerini alacaktır. Açıkçası, bu tür bir para için iyi bir surround sistem elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, bu çok fazla alan, kablo ve bir düzeyde uzmanlık gerektirir, bu nedenle bu, güçlük istemeyen insanlar için harika bir çözümdür.

JBL Bar 1300X, kadrosundaki en üst düzey çubuktur

Teknory