JBL Vibe Buds, 32 saatlik pil ömrünü 39,95 $’lık yeni bir fiyatla sunuyor

Flash Dan’s of the world, piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıkları kullanmak için her zaman yüzlerce dolar harcayacaktır. Ancak çoğumuz sadece iyi ses, güzel işlevsellik ve uygun fiyat etiketi ile sağlam bir çift istiyoruz. Bu, JBL’nin en iyi yaptığı şeydir ve en son ürünü olan JBL Vibe Buds, şimdiye kadarki ilk fiyat düşüşünü 39,95 dolar (10 […]

JBL Vibe Buds, 32 saatlik pil ömrünü 39,95 $’lık yeni bir fiyatla sunuyor

Flash Dan’s of the world, piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıkları kullanmak için her zaman yüzlerce dolar harcayacaktır. Ancak çoğumuz sadece iyi ses, güzel işlevsellik ve uygun fiyat etiketi ile sağlam bir çift istiyoruz. Bu, JBL’nin en iyi yaptığı şeydir ve en son ürünü olan JBL Vibe Buds, şimdiye kadarki ilk fiyat düşüşünü 39,95 dolar (10 $ indirim).

Pil ömrü, kablosuz kulaklıklar söz konusu olduğunda çok önemlidir ve Vibe Buds bu cephede maça sunar. Tek bir şarjla sekiz saate kadar sürekli oynatma sunarlar ve şarj kutusu 24 saate kadar daha meyve suyu sağlar. Kulaklıkları hızlı şarj etmek, yalnızca 10 dakikalık şarjla size iki saat daha oynatma sağlar.

JBL Vibe TomurcuklarıJBL Vibe Tomurcukları

JBL Vibe Tomurcukları

JBL Deep Bass Sound özelliğine sahip 8 mm sürücülere sahip güvenli, güvenilir kulaklıklardan yüksek kaliteli sesle mikslerinizden en iyi şekilde yararlanın.

Vibe Buds’ın diğer yönleri, onları fitness fanatikleri için iyi kılar. Uzun süre rahat oturması için ergonomik bir tasarıma, IPX4 su ve toza dayanıklılık derecesine ve onları takarken etrafınızda olup bitenleri duymanızı sağlayan Akıllı Ortam teknolojisine sahiptir. TalkThru, bir arkadaşınıza yetişmek için koşunuzu kısaca durdurduğunuzda kendi sesinizi duymanıza bile izin verir.

Yaz yaklaşıyor, bu yüzden en iyi şekilde yararlanmak için yeni bir çift kulaklığa ihtiyacınız varsa, yukarıdaki pencere öğesi aracılığıyla JBL Vibe Buds fırsatını kendiniz kontrol edin.

JBL Vibe Buds, 32 saatlik pil ömrünü 39,95 $’lık yeni bir fiyatla sunuyor

Teknory