Jessica Chastain, Evelyn Hugo’nun Yedi Kocasının Oyuncu Seçimi Spekülasyonlarını Kapattı

Özet Jessica Chastain Netflix uyarlamasında rol almayacağını doğruladı Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası. Hayranlar, merakla beklenen filmde Celia St. James ve Evelyn Hugo rollerini kimin üstleneceği konusunda spekülasyon yapmaya devam ediyor. Netflix henüz herhangi bir oyuncu seçimi duyurusu yayınlamadı; bu da rollerde daha az tanınan veya tanıdık aktörlerin yer alması ihtimaline yer bırakıyor. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU […]

Jessica Chastain, Evelyn Hugo’nun Yedi Kocasının Oyuncu Seçimi Spekülasyonlarını Kapattı

Özet

  • Jessica Chastain Netflix uyarlamasında rol almayacağını doğruladı Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası.
  • Hayranlar, merakla beklenen filmde Celia St. James ve Evelyn Hugo rollerini kimin üstleneceği konusunda spekülasyon yapmaya devam ediyor.
  • Netflix henüz herhangi bir oyuncu seçimi duyurusu yayınlamadı; bu da rollerde daha az tanınan veya tanıdık aktörlerin yer alması ihtimaline yer bırakıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Netflix film uyarlaması Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası Jessica Chastain’in başrolde olmayacağını doğruladı. Taylor Jenkins Reid tarafından yazılan popüler roman, kitap boyunca hayat hikayesini anlatan kurgusal bir Hollywood yıldızına odaklanıyor; bu hikayede adı geçen yedi kocanın yanı sıra aktris arkadaşı Celia St. James ile olan gerçek aşkı ve gizli ilişkisi de yer alıyor. Netflix geçen yıl stüdyonun romanı bir filme uyarlamaya hazırlandığını duyurduğunda hayranlar, Evelyn ve Celia gibi göz alıcı rolleri kimin üstleneceği konusunda spekülasyon yapmaya başladı. Jessica Chastain, Celia için popüler bir seçim olarak hizmet ediyor.

Chastain daha önce ekteki çevrimiçi dedikodulara yorum yaptıktan sonra bu rolle ilgilendiğini ifade etmişti. Evelyn Hugo’nun Yedi Kocasıdiyor ki, “Tabii ki, bana bir senaryo gönder.” Ancak daha sonra projeye bağlı olmadığını belirtti ve artık projede yer almayacağını doğruladı. İle konuşurken VE! Haberler, Chastian var olduğunu söyledi “sıfır olasılık” gelecekteki film uyarlamasında Celia’yı oynayacağını söylediyine de yapacak “İzlemek için sabırsızlanıyorum.” Aşağıdaki Chastain’in hayranlara yönelik mesajına bakın:

Ama hayranların bu kadar heyecanlı olmasını seviyorum. Broadway’de çalışırken, her gün, ben imza atarken, ellerinde kitaplarla dışarıda olurlardı. Bu hayran kitlesinin ne kadar muhteşem olduğunu seviyorum. İzlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum ve herkesi hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm!


Celia St. James ve Evelyn Hugo’yu Kim Canlandıracak?

Sophie Turner, X-Men: Apocalypse'deki alışveriş merkezinde Jean Gray rolünde

Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası Netflix tarafından yeşil ışık yakılmadan önce, beyazperdeye gidene kadar uzun bir yol kat etti ve geliştirme aşamasında birkaç yıl geçirdi. Sonuç olarak, film henüz başlangıç ​​aşamasında gibi görünüyor ve hiçbir oyuncu seçimi duyurusu yayınlanmadı, bu da romanın hayranlarını sevilen karakterleri kimin oynayacağı konusunda spekülasyon yapmaya devam etmeye bıraktı. Chastain’in resmen oyundan çıkmasıyla birlikte, Celia’nın tanımına uyan ve onun filmdeki rolünü üstlenebilecek çok sayıda yetenekli oyuncu var.

Kitapta Celia’nın yuvarlak soluk mavi gözleri ve çilek sarısı saçları olduğu anlatılıyor.

Popüler hayran kadroları arasında Sophie Turner, Saoirse Ronan, Bridget Regan ve daha birçok kişi yer alıyor. Netflix bu rol için daha az tanınan aktörleri seçmeye karar verebilir, ancak Celia’nın hikayedeki bir Hollywood yıldızı olarak statüsü, bu düzeyde şöhrete aşina birini seçmenin bu role iyi hizmet edebileceği anlamına geliyor. Bu aynı zamanda Ana de Armas ve Sofia Vergara gibi popüler hayran kadrosuna sahip olan Evelyn rolü için de geçerli olabilir. Rita Moreno, Evelyn’in eski versiyonu için son derece popüler bir seçim hayat hikayesini anlatan kişi.

İlgili
Netflix’in Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası Filminde 7 Kocanın Tamamı Rol Alacak

Büyük hit roman Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası filme uyarlanıyor. Soru şu: Yedi kocadan her birini kim oynamalı?

için resmi bir çıkış tarihi yok Evelyn Hugo’nun Yedi Kocasıancak merakla beklenen projenin hayranları muhtemelen önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi bekleyebilirler. Chastain’in katılımını kesin bir şekilde çürütmesiyle belki Netflix, gerçek oyuncu kadrosuna ilişkin bir güncellemeyle oyuncu seçimi söylentilerini yakında sonlandırabilir. film vizyona girdikten sonra, en çok satan tarihi kurgu romanından keyif alan insanlardan oluşan yerleşik ve tutkulu bir hayran kitlesini sabırsızlıkla bekleyebilir.

Kaynak: VE! Haberler

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow