Mob Psycho 100 3. Sezon 8. Bölüm incelemesi: Uzaylılar iyi durumda

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-11-23T18:43:52 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-23T18:44:02 Mob Psycho 100 dünya dışı yaşamı tanıtıyor, ancak klasik tarzda, beklediğimizi hafif, komik bir bölüme dönüştürüyor. Mob Psycho 100, yıllarca süren beklentinin ardından nihayet geri döndü. Aksiyon dolu ve harika bir şekilde canlandırılan anime dizisi, bölümleri daha neşeli olsa bile en iyilerden biri olarak kabul ediliyor. dizi […]

Mob Psycho 100 3. Sezon 8. Bölüm incelemesi: Uzaylılar iyi durumda

Yayınlanan: 2022-11-23T18:43:52

Güncellenmiş: 2022-11-23T18:44:02

Mob Psycho 100 dünya dışı yaşamı tanıtıyor, ancak klasik tarzda, beklediğimizi hafif, komik bir bölüme dönüştürüyor.

Mob Psycho 100, yıllarca süren beklentinin ardından nihayet geri döndü. Aksiyon dolu ve harika bir şekilde canlandırılan anime dizisi, bölümleri daha neşeli olsa bile en iyilerden biri olarak kabul ediliyor.

dizi tarafından anlatılıyor gevrek rulo şöyle: “Kageyama Shigeo, namı diğer “Mob”, kendini ifade etmekte güçlük çeken ama güçlü bir esper olan bir çocuktur. Mob normal bir hayat yaşamaya kararlı ve ESP’sini bastırıyor ama duyguları %100’ün üzerine çıktığında başına korkunç bir şey geliyor!”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

8. Bölüm ilk başta aksiyon dolu bir bölüm olacak gibi görünse de bu beklenti, keyifli bir şekilde hafif yürekli bir şeye dönüşüyor. Ama önce, Mob Psycho 100 için spoiler uyarısı!

Mob Psycho 100 bizi uzaya götürüyor

Telepatlar ve kötü ruhlar bir anime için yeterli olabilir, ancak şu anda UFO dünyasına dalan Mob Psycho 100 için yeterli olmayabilir. Ve bunun büyük, destansı bir olay örgüsüne yol açacağını beklerken, Mob Psycho 100, Espers gibi uzaylıların da tıpkı sizin ve benim gibi sıradan insanlar olduğunu göstererek beklentileri bir kez daha alt üst etmeyi başarıyor.

Telepati Kulübü bir UFO ile iletişim kurmayı başarır ve uzaylılar onları gemilerine davet eder. Uzaylılar, bu seride gerçek anime karakterlerinde eksik olan büyük anime gözleriyle komik bir şekilde tasarlandı. Uzayda birlikte geçirdikleri zaman, sonunda bir bükülme olsa bile harika bir şekilde soğuk ve sağlıklı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bakın, Telepati Kulübü’nün bir üyesi uzaylı gemisinde mahsur kaldı. Ana gezegenlerine geri götürülür ve zamanın nasıl geçtiğini anlamaz ve bunun ileride daha karanlık bir hikayeyle sonuçlanıp sonuçlanmayacağını merak edersiniz. Ancak bu bile hızla çözülüyor, bu da yalnızca eğlenceye katkıda bulunuyor.

Karakterler harika bir şekilde bağlantılı

Şaşırtıcı bir şekilde, uzaylılar bu komplonun gerçekten küçük bir yönü. Bölümün en önemli noktası, Telepati Kulübü’nün son bir kez bir araya gelmesi ve Kulüp Başkanı’nın sonunda gülümsemesidir. Herkesin ne kadar çok çalıştığını görünce bunu yapıyor ve uzaylıları kucaklayarak tamamen kucaklayan kişi o. Mob Psycho 100, aksiyonları arasında her zaman dostluklara zaman ayırıyor ve bu da diziyi daha da özel kılıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ve tabii ki, Reigen nihayet bu bölümde tam gücüyle geri döndü, çok şükür. Son birkaç bölüm harika olsa da, en sevdiğimiz dolandırıcıyı bu kadar uzun süre ekranlarımızda görmemek zordu. O, Telepati Kulübü’nün refakatçisi ve bunda oldukça iyi, bu kadar kaotik bir karakter olmasına rağmen Mob için ne kadar harika bir akıl hocası olduğunu gösteriyor. Bölüme bilgelik ve yürek katıyor ve uzaylının uzay gemisine çekildiğinde çıkardığı ses muhtemelen dizinin şimdiye kadarki en komik anlarından biri.

Bu bölüm oldukça bağımsız, bu yüzden hikayenin bundan sonra nereye gideceğini merak edebilirsiniz. Ama bir şeye bahse girebiliriz: %100 harika olacak.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Mob Psycho 100 3. Sezon 9. Bölüm gevrek rulo 30 Kasım’da

Teknory