Justin Roiland’ın ‘Rick and Morty’ Draması Hayranlara Önemli Bir Soru Sordu

Yetişkin Yüzme Yoluyla Görüntü Haftalardır, Bizden geriye kalanlar ekip üçüncü bölümle hayranlarla dalga geçiyor ve bunun da iyi bir nedeni var. Pek çok eleştirmen, onu yalnızca dizinin en iyisi değil, aynı zamanda yakın geçmişteki en iyi televizyon saatlerinden biri olarak selamladı. Aynı zamanda, kaynak materyalle en fazla özgürlük gerektiren gezidir ve artık bizi geleceğe hazırlayacak […]

Justin Roiland’ın ‘Rick and Morty’ Draması Hayranlara Önemli Bir Soru Sordu

Yetişkin Yüzme Yoluyla Görüntü

Haftalardır, Bizden geriye kalanlar ekip üçüncü bölümle hayranlarla dalga geçiyor ve bunun da iyi bir nedeni var. Pek çok eleştirmen, onu yalnızca dizinin en iyisi değil, aynı zamanda yakın geçmişteki en iyi televizyon saatlerinden biri olarak selamladı. Aynı zamanda, kaynak materyalle en fazla özgürlük gerektiren gezidir ve artık bizi geleceğe hazırlayacak tanıtım görsellerimiz var.

Bu arada Warner Bros. yeni bir fragman daha yayınladı. Shazam! Tanrıların Öfkesi ve bir Justice League üyesinin dönüşüyle ​​dalga geçiyor. En azından, çevrimiçi topluluk, Justin Roiland dramasının ABD’nin geleceğini nasıl etkileyeceği konusunda uzlaşmaya vardıklarında buna inanma eğiliminde. Rick ve Morty.

Bizden geriye kalanlar tanıtım görüntüleri, 1. sezonun en iyi bölümünün arka planı olarak kıyamet sonrası bir aşk hikayesini müjdeliyor

HBO Max ile fotoğraf

Üç gün içinde, Bizden geriye kalanlar evrensel olarak beğenilen ilk iki gezisinin ardından üçüncü bir bölümle geri dönüyor. Şovun ilk incelemelerine göre, bu, HBO uyarlamasının gerçekten uçuşa geçtiği ve hikaye anlatımı ve sunum açısından yeni zirvelere ulaştığı an. Dahası, Nick Offerman ve Murray Bartlett, hikayenin duygusal açıdan daha güçlü anlarından birinin merkezinde yer alan karakterler olan Bill ve Frank’e hayat verecekler ve bu karakterler hakkında konuşurken ortalıkta dolaşacak çok şey olduğunu kabul ediyoruz. Bizden geriye kalanlar. Bu tanıtım görsellerine buradan göz atabilirsiniz.

Shazam! Tanrıların Öfkesi Fragman saçma sapan anlarla dolu ama bir sahnede hayranlar şiddetle spekülasyon yapıyor

zachary levi shazam
Warner Bros aracılığıyla fotoğraf

James Gunn, DCEU karakterlerini diriltmek gibi bir niyeti olmadığını açıkça belirttiğinden beri, hayranlar, eski Justice League’den beklenmeyen her türlü kamera hücresine aç. Onların duaları cevap olabilir Shazam! Tanrıların Öfkesi, bir kez daha Zachary Levi’nin öksüzden süper kahramana dönüşen ünlü Billy Batson’ı oynadığı. Bugün en son fragman çıktıktan sonra, pek çok kişi sosyal medyaya, Billy’nin Gal Gadot’un Wonder Woman’ına esrarengiz bir şekilde benzeyen bir karakterle karşı karşıya geldiğini gösteren bir ekran görüntüsü gönderdi.

Meli Rick ve Morty ayrıca dizinin diğer ortak yaratıcısı Dan Harmon ile bağlarını mı kesti?

Rick ve Morty 6. sezon
Yetişkin Yüzme Yoluyla Görüntü

Adult Swim ile tüm bağlarını kopardı Rick ve Morty ortak yaratıcı Justin Roiland, aile içi şiddet suçlamalarının ve ardından diğer cinsel taciz ve tımarlama iddialarının bir süre önce su yüzüne çıkmasının ardından. Görünüşe göre ağ, popüler televizyon programına devam etmek konusunda kararlı, ancak bunu hem Rick hem de Morty’yi seslendiren adam olmadan nasıl yöneteceği başka bir soru. Şüpheli davranış açısından, Roiland’ın arkadaşı ve yaratıcı ortağı Dan Harmon, tartışmanın uygun erişiminin çok dışında değil, bu nedenle birçok insan, bundan sonra kitabına göre oynamak için ağın ondan da kurtulması gerekip gerekmediğini merak ediyor. .

Açıkçası, her şey büyük bir karmaşaya dönüştü. Ne kadar devam ettirirlerse etsinler veya duruma iyi bir yüz vermeye çalışırlarsa çalışsınlar, bu pekâlâ dünyanın sonu olabilir. Rick ve Morty.

Teknory