2023 Yılında Oyun Oynamak İçin En İyi 5 Android Telefon

oyun için en iyi beş Android telefon listesinde ilk sırada Kırmızı Büyü 8 Pro Nubia tarafından. Amerika Birleşik Devletleri’nde oyun telefonu, 12/256 GB varyantı (mat kaplama) için 649 $’a ön sipariş verilebilir, bu da onu listemizdeki en uygun fiyatlı model yapar. Ekstra RAM ve depolama almak isteyenler, 799 $ harcayarak 16/512 GB varyantını (yarı saydam […]

2023 Yılında Oyun Oynamak İçin En İyi 5 Android Telefon

oyun için en iyi beş Android telefon listesinde ilk sırada Kırmızı Büyü 8 Pro Nubia tarafından. Amerika Birleşik Devletleri’nde oyun telefonu, 12/256 GB varyantı (mat kaplama) için 649 $’a ön sipariş verilebilir, bu da onu listemizdeki en uygun fiyatlı model yapar. Ekstra RAM ve depolama almak isteyenler, 799 $ harcayarak 16/512 GB varyantını (yarı saydam kaplama) seçebilirler.

Red Magic 8 Pro, olduğu gibi minimalist bir tasarıma sahiptir, o abartılı oyuncu estetiği ile birlikte gelmez. oyun telefonu, inanılmaz derecede güçlü Snapdragon 8 Gen 2 SoC (4nm) ile birlikte gelir. Yonga seti, üst düzey konsollarda bulunan bir özellik olan ışın izlemeyi destekleyen Adreno 740 GPU, oyun seanslarınız boyunca optimum sıcaklığı koruyan kasa içi bir soğutma fanı (20.000 rpm’ye kadar) ve zor bir çalışma ortamı ile birleştirilmiştir. -beat 6.000 mAh pil (65W’a kadar hızlı şarj).

Birinci şahıs nişancı veya yarış oyunlarından hoşlanıyorsanız, Red Magic 8 Pro’daki omuz tetiklerine (520 Hz) bayılacaksınız. Telefon, 120 Hz’e kadar yenileme hızını ve 960 Hz dokunmatik örnekleme oranını destekleyen 6,8 inç AMOLED (400 ppi) ekrana sahiptir ve oyun içi hareketlerin hassas hissettirmesini sağlar. Dokunma hassasiyeti ve kare hızları gibi oyunla ilgili tüm ayarlarınızı yönetmek için Game Space uygulamasına sahip olursunuz. Alçakta, ortalama bir kamera ve ara sıra hatalı bir yazılım elde edersiniz, ancak telefonun oyun performansı, fiyatıyla karşılaştırılamaz. Ve evet, telefon bir kulaklık jakı ile birlikte gelir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow