Kamuflajla Sarılmış Tesla Cybertruck Kaliforniya’da Görüntülendi

Peki bu kamufle edilmiş görünüm işlevsel mi ve yeni tasarım özelliklerini gizliyor mu, yoksa Cybertruck nihayet üretime başladığında ne bekleyeceği konusunda halka erken bir bakış mı sunuyor? 2019 gibi erken bir tarihte Tesla, Cybertruck satın alınabilir olduğunda sürücülerin bir dizi renk arasından seçim yapabileceğini ve bu renklerin bir kaplama şeklinde gelmesinin beklendiğini söyledi. Bu siyah […]

Kamuflajla Sarılmış Tesla Cybertruck Kaliforniya’da Görüntülendi

Peki bu kamufle edilmiş görünüm işlevsel mi ve yeni tasarım özelliklerini gizliyor mu, yoksa Cybertruck nihayet üretime başladığında ne bekleyeceği konusunda halka erken bir bakış mı sunuyor? 2019 gibi erken bir tarihte Tesla, Cybertruck satın alınabilir olduğunda sürücülerin bir dizi renk arasından seçim yapabileceğini ve bu renklerin bir kaplama şeklinde gelmesinin beklendiğini söyledi. Bu siyah beyaz kamuflaj tasarımının seçeneklerden biri olması muhtemel.

Tesla, CEO Elon Musk’ın 2019’da ilk kez duyurmasından bu yana tamamen elektrikli kamyonuyla ilgili pek çok vaatte bulundu. O zamandan beri, başlangıçta 2021 için planlanan ve bir noktada 2024’e ertelenen üretiminde çok sayıda gecikme oldu. Şu anda, Cybertruck’ın bu yılın sonlarında satın alınabilmesi planlanıyor.

Arkadan çekişli ve dört tekerlekten çekişli modellerin tüm versiyonlarının en az 110 mil/sa hıza, 250 ila 620 mil arasında bir pil menziline ulaşması bekleniyor. Tesla, Cybertruck’ın 100 fit küp depolama alanına ve 6,5 fit uzunluğunda bir kargo alanına ve ayrıca altında 16 inç yerden yüksekliğe sahip olmasını planlıyor. Hafif hizmet kamyonları pazarı önemlidir ve Tesla’nın tamamen elektrikli versiyonu son derece başarılı olabilir – eğer nihai ürün yıllarca süren yutturmacaya kadar yaşarsa. Üretimin yine ertelenmesi çok muhtemel, ancak ertelenmezse bu yılın sonunda Tesla Cybertrucks’ı yollarda görmeye başlayabilirsiniz. Hatta bazıları kamufle edilebilir.

Teknory