Kapak Gösterimi – Final Fantasy VII Rebirth

The Game Awards’ta “En Çok Beklenen oyun” ödülünü kazanan Final Fantasy VII Rebirth, oyunun kapağında yer alıyor. oyun Bilgilendirici. Final Fantasy VII Remake serisinin ikinci bölümü Cloud, Tifa, Aerith, Barret ve Red XIII’ü Midgar’ın sınırlarından çıkarıp oyuncuların diledikleri gibi keşfedebilecekleri geniş, açık bir haritaya taşıyor. Square Enix’in Tokyo, Japonya’daki genel merkezinde iki gün geçirdik, Final […]

Kapak Gösterimi – Final Fantasy VII Rebirth

The Game Awards’ta “En Çok Beklenen oyun” ödülünü kazanan Final Fantasy VII Rebirth, oyunun kapağında yer alıyor. oyun Bilgilendirici. Final Fantasy VII Remake serisinin ikinci bölümü Cloud, Tifa, Aerith, Barret ve Red XIII’ü Midgar’ın sınırlarından çıkarıp oyuncuların diledikleri gibi keşfedebilecekleri geniş, açık bir haritaya taşıyor. Square Enix’in Tokyo, Japonya’daki genel merkezinde iki gün geçirdik, Final Fantasy VII Rebirth’ün yeni bölümlerini gördük ve bunu yapan ekibin efsaneleriyle konuştuk. Bu kapak hikayesi, önümüzdeki birkaç haftaya yayılan özel haberimiz ile birlikte, oyun Şubat ayında piyasaya sürüldüğünde sizi neler bekleyeceğiniz konusunda size iyi bir fikir verecektir. Üstelik bu sayımız, 2023’ün en sevdiğimiz oyunlarını ele alıyor ve size bu yılın sunduğu en iyi oyunların tam bir özetini sunuyor.

Bu ayki kapak resmimiz kısmen yukarıda bahsettiğimiz efsanelerden biri olan Tetsuya Nomura tarafından tasarlandı. Ön tarafta serinin düşmanı Sephiroth’un ateşli bir görüntüsü bulunurken, alevler kapak resminin arka tarafına kadar uzanarak kahramanımız Cloud Strife’ın kararlı profiline zar zor ulaşıyor. Final Fantasy VII Rebirth’ün büyük bir kısmı karakterler arasındaki ilişkilere odaklanıyor ve bu sanat, bu iki eski müttefik arasındaki gergin ilişkiyi vurguluyor. Final Fantasy VII Remake serisinin yapımı, Rebirth’ün seriyi çeşitli şekillerde nasıl genişlettiği, ekibin belirli sahnelere nasıl yaklaştığı ve çok daha fazlası hakkında 12 sayfalık kapak hikayemizde daha fazlasını öğreneceksiniz!

Ancak bu konu kapak hikayesinden çok daha fazlası! 2023 gelecek hafta sona eriyor, yani artık zamanı geldi oyun Bilgilendirici Yıllık Yılın En İyi 10 Oyunu özelliğimizle yılın en iyi oyunlarını öne çıkarmak ve ayrıca İlk 10’a girmeyen favori oyunlarımızı öne çıkarmak için En İyi ve En Parlak özetimiz. Ayrıca genişletilmiş oyun özelliklerimiz de var Prince of Persia: The Lost Crown, Riven’ın yeniden yapımı ve Penny’s Big Breakaway dahil. Ayrıca Marvel’s Spider-Man 2’nin son jeneriğinde neler olduğuna benzersiz bir bakışın yanı sıra oyun sektörünün 2023’teki iniş ve çıkışlarının özetini de sunuyoruz.

Bu, standart önizleme paketimizin üstündedir. Bu sayımızda Grand Theft Auto VI, Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy, Tekken 8, The Last of Us Part II Remastered ve daha fazlasının önizlemelerini bekleyebilirsiniz!

İşte bu ayın kapağına daha yakından bir bakış:

Ayrıca bir yakalamayı da deneyebilirsiniz oyun Bilgilendirici Sayının altın versiyonu. Sayı başına numaralı baskı sayısıyla sınırlı olan bu premium sürüm, oyun Bilgilendirici satışa sunulmamaktadır. Bir kopyasını alabileceğiniz yerler hakkında bilgi edinmek için resmi sayfamıza göz atın. heyecan, Facebook, Tiktok, instagram, Mavi gökyüzüVe İş Parçacığı hesaplar ve önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin. Hakkında daha fazlasını okumak için buraya tıklayın oyun Bilgilendirici Altın.

Basılı yayın aboneleri, sayılarının önümüzdeki haftalarda ulaşmasını bekleyebilirler. Dijital sürüm bugün ilerleyen saatlerde PC/Mac, iOS ve Google Play için piyasaya sürülecek. Basılı kopyalar olacaktır Önümüzdeki haftalarda GameStop’ta satın alınabilecek.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow