Karanlıkta Tek Başına Ocak Ayına Ertelendi

Alone in the Dark’ın yaklaşan yeniden tasavvuru bu yıl Cadılar Bayramı’nı atlıyor. Oyuncuları 25 Ekim’de Derceto’ya tekrar davet etmek yerine, hayatta kalma-korku macerası artık 16 Ocak’ta gelecek. Geliştirici Pieces Interactive, bir basın bülteninde bu hamleyle ilgili samimi bir açıklama sunuyor: Oyunun Marvel’s Spider-Man 2 ve bir diğer büyük korku oyunu Alan Wake 2 gibi Ekim […]

Karanlıkta Tek Başına Ocak Ayına Ertelendi

Alone in the Dark’ın yaklaşan yeniden tasavvuru bu yıl Cadılar Bayramı’nı atlıyor. Oyuncuları 25 Ekim’de Derceto’ya tekrar davet etmek yerine, hayatta kalma-korku macerası artık 16 Ocak’ta gelecek.

Geliştirici Pieces Interactive, bir basın bülteninde bu hamleyle ilgili samimi bir açıklama sunuyor: Oyunun Marvel’s Spider-Man 2 ve bir diğer büyük korku oyunu Alan Wake 2 gibi Ekim ayının en popüler oyunlarıyla rekabet etmesini istemiyor.

Pieces şöyle yazıyor: “Amacımız, Alan’ın destansı çıkışının ardından rekabet etmekten kaçınmak ve Örümcek Adam’ın zarif salınımlarıyla süslenmiş şehirlerin göz kamaştırıcı silüetinden kaçmak,” diye yazıyor Pieces. “Gerçekten Karanlıkta Mümkün olduğunca Yalnız kalmayı hedefliyoruz. Bunu onurlandırmak için tüyler ürpertici korku oyunu, dehşetini 16 Ocak 2024’te ortaya çıkaracak şekilde yeniden planlandı. Bu uzantı ikili bir amaca hizmet edecek: yalnızca oyun deneyimini titizlikle mükemmelleştirmemize izin vermekle kalmayacak, aynı zamanda bize aynı zamanda şunları da sağlayacak: Ekim ayının dikkat çekici yayınlarına kendimizi tamamen kaptırma fırsatı.”

Stüdyo ayrıca, oyunun baş karakterlerinden biri olan David Harbour’dan Edward Carnby’nin performansını ve etkileyici yüz yakalamasını gösteren yeni bir fragman yayınladı.

Karanlıkta Tek Başına, aktörler Jodie Comer ve David Harbour’un baş kahramanları Emily Hartwood ve dedektif Edward Carnby’yi canlandırdığı 1992 tarihli hayatta kalma korku klasiğinin modernize edilmiş bir yenilenmesidir. Oyuncular, uğursuz bir gizemi çözmek için perili Derceto hastanesini keşfetmek üzere bir karakteri kontrol ediyor; her iki senaryo da farklı hikaye konuları ve anlar sunuyor. Oyunun tam önizlemesini buradan okuyabilirsiniz. PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’de satışa sunulacak.

Teknory