Karen Gillan Garip ‘Galaksinin Koruyucuları Vol. 3’ Afiş Duruşu

Marvel Studios kısa süre önce için en yeni posterini yayınladı. Galaksinin Koruyucuları Cilt 3ve tanıtım görseli ilk bakışta havalı görünse de, Karen GillanNebula’nın arkasındaki aktris, poster garip görünüyordu ve masrafları kendisine ait olmak üzere biraz eğlenmek için TikTok’a gitti. Gillan, söz konusu posterden bahsettiği bir video yayınladı. Görünüşe göre, söz konusu fotoğraf çekimi sırasında ne […]

Karen Gillan Garip ‘Galaksinin Koruyucuları Vol.  3’ Afiş Duruşu

Marvel Studios kısa süre önce için en yeni posterini yayınladı. Galaksinin Koruyucuları Cilt 3ve tanıtım görseli ilk bakışta havalı görünse de, Karen GillanNebula’nın arkasındaki aktris, poster garip görünüyordu ve masrafları kendisine ait olmak üzere biraz eğlenmek için TikTok’a gitti.

Gillan, söz konusu posterden bahsettiği bir video yayınladı. Görünüşe göre, söz konusu fotoğraf çekimi sırasında ne düşündüğü hakkında hiçbir fikri yok. Poz için “tüm sorumluluğu” üstlenirken, şimdi pişman olur ve artık geri alınamayacağını anlar.

“Tamam, biri bana sonsuza kadar kalacak uluslararası, dünya çapında bir posterde böyle poz vermeye karar verdiğimde ne düşündüğümü söyleyebilir mi? Bu pozu verdiğimi ve ‘Bence burada oldukça havalı görünüyorum’ diye düşündüğümü hatırlıyorum. (gülüyor) Yani bu seçimin tüm sorumluluğunu alıyorum ama aman Tanrım, neye yaslanıyorum? Dirseğim ne yapıyor?”

Gillan’a göre, başlangıçta pozu vermenin havalı görüneceğini düşündü ve o sırada zihninde “silahını almaya çalışıyordu”, ancak silahlı olmadığını fark etti. Aktris, basın gezileri ve kırmızı halı galası sırasında yukarıda belirtilen pozu “ikiye katlamayı”, sırf bunu bir şey yapıp yapamayacağını görmek için düşündü. Garip pozun açıklanmayan bir tarihte geri döneceğini söyleyerek videosunu sonlandırdı.

Gillan’ın düşündüğünün aksine, düşünürseniz o posterdeki hemen hemen herkes garip görünüyor. Günlük kıyafetler giyen Star Lord’umuz var. Bu arada, herkes ufukta bir yere bakıyor. Oldukça tuhaf bir grup ama bu konuda açık olan tek oyuncu kadrosu üyesi Gillan.

Galaksinin Koruyucuları Cilt 3 Dave Bautista’nın Drax rolünden ayrılması ve bunun kahramanlarımız için yolun sonu olabileceği spekülasyonları ile bu süper kahraman dizisinin son filmi olduğu söyleniyor. Filmin yönetmeni James Gunn, Rocket Raccoon’un geçmişinin filmin ana odak noktası olacağının ortaya çıkmasının ardından “duygusal yıkım”ın ipuçlarını verdi. Filmin 5 Mayıs 2023’te vizyona girmesi planlanıyor.

Teknory