Katlanabilir telefonlarda ve tabletlerde TikTok’u kullanmak artık çok daha iyi

TL;DR TikTok uygulaması için bir güncelleme yayınladı. Güncelleme, TikTok’u katlanabilir telefonlar ve tabletler gibi büyük ekranlı cihazlar için optimize ediyor. Temel özellikler arasında iyileştirilmiş bir video akışı, kolaylaştırılmış gezinme çubuğu ve yatay ve dikey destek yer alır. TikTok, katlanabilir telefon gibi daha büyük ekran form faktörlerini göz ardı ederek uzun süredir tipik tablet telefon için […]

Katlanabilir telefonlarda ve tabletlerde TikTok’u kullanmak artık çok daha iyi

TL;DR

  • TikTok uygulaması için bir güncelleme yayınladı.
  • Güncelleme, TikTok’u katlanabilir telefonlar ve tabletler gibi büyük ekranlı cihazlar için optimize ediyor.
  • Temel özellikler arasında iyileştirilmiş bir video akışı, kolaylaştırılmış gezinme çubuğu ve yatay ve dikey destek yer alır.

TikTok, katlanabilir telefon gibi daha büyük ekran form faktörlerini göz ardı ederek uzun süredir tipik tablet telefon için optimize edildi. Ancak uygulamanın son güncellemesinden sonra bu durum değişiyor gibi görünüyor.

İçinde Blog yazısıTikTok, uygulamayı katlanabilir cihazlar ve tabletler için daha iyi optimize edecek bir güncelleme yayınladığını duyurdu. Şirket, bu yükseltmenin daha “kusursuz ve görsel olarak çekici bir TikTok deneyimi” yaratacağını söylüyor.

Güncelleme özellikle video akışında, gezinme çubuklarında ve yönlendirme desteğinde değişiklikler getiriyor. Video akışı açısından TikTok, içeriğin daha net gösterilmesi için akışı iyileştirdiğini belirtiyor. Bu arada, gezinme çubukları daha büyük ekranlara uygun hale getirildi. Ve son olarak, uygulama artık hem yatay hem de dikey yönelimleri destekliyor.

Görünüşe göre uygulamaya gelen tek güncelleme bunlar olmayabilir. Blog, TikTok’un “insanların oyun, Yemek, Moda ve Spor gibi kategorilerdeki videoları keşfetmesine olanak tanıyan Konu Akışları gibi özellikleri denediğini” belirtiyor.

Her ne kadar uygulamanın ana odak noktası büyük olasılıkla levha telefonlar için portre video olmaya devam edecek olsa da, uygulamanın artık katlanabilir cihazlarda ve tabletlerde daha iyi çalışacak olması güzel.

Katlanabilir telefonlarda ve tabletlerde TikTok’u kullanmak artık çok daha iyi

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow