Kayo Sports’un engeli ücretsiz olarak nasıl kaldırılır

TL;DR: ExpressVPN Kayo Sports da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından yayın hizmetlerinin engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. Kayo Sports, Avustralya futbolu, ragbi ligi, kriket, futbol ve motor sporlarının canlı ve isteğe bağlı yayınlarını bulmak için en iyi yerdir. Ne yazık ki, spor ağırlıklı bu yayın hizmeti coğrafi olarak Avustralya ile sınırlıdır. Bu, […]

Kayo Sports’un engeli ücretsiz olarak nasıl kaldırılır

TL;DR: ExpressVPN Kayo Sports da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından yayın hizmetlerinin engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir.


Kayo Sports, Avustralya futbolu, ragbi ligi, kriket, futbol ve motor sporlarının canlı ve isteğe bağlı yayınlarını bulmak için en iyi yerdir. Ne yazık ki, spor ağırlıklı bu yayın hizmeti coğrafi olarak Avustralya ile sınırlıdır. Bu, ülke dışından bağlanmaya çalışırsanız engelleneceğiniz anlamına gelir. Bu, bir VPN ile donatılmadığınız sürece geçerlidir.

Kayo Sports’un dünyanın herhangi bir yerinden engelini kaldırmak istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Kayo Sports’un engeli ücretsiz olarak nasıl kaldırılır

VPN’ler gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Avustralya’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu hızlı ve kolay süreç, Kayo Sports gibi siteleri size dünyanın her yerinden erişim sağlamaları için kandırır. Kulağa karmaşık geliyor ama aslında değil.

Ynblock Kayo Sports’u şu basit adımları izleyerek takip edin:

 1. Bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. Giriş yap Spor

 5. Kayo Sports’a dünyanın her yerinden erişin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak en iyi VPN’lerin çoğu ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar. Bu tekliflerden yararlanarak Kayo Sports’un engelini hiçbir şey harcamadan kaldırabilirsiniz. Bu uzun vadeli bir çözüm değil, ancak seyahat ediyorsanız veya yalnızca belirli bir canlı spor etkinliğine katılmak istiyorsanız işe yarar.

Kayo Sports için en iyi VPN nedir?

NordVPN ve CyberGhost VPN gibi popüler hizmetler de dahil olmak üzere Kayo Sports’un engellemesini güvenilir bir şekilde kaldırabilecek birçok VPN vardır. Bunlar işi halledecek ama ExpressVPN akış için en iyi hizmettir.

Bu premium hizmet, akış için birçok avantaj sunar:

 • Avustralya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Kesin kayıt tutmama politikası

 • Yüksek akış hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plan, bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük para iade garantisini içerir.

ExpressVPN ile Kayo Sports’un engellemesini ücretsiz olarak kaldırın.

Teknory