En iyi çorap doldurucular 2022: Küçük ve kolay hediye fikirleri

Noel çorabı doldurucuları, uzun zamandır hediye vermenin sonradan akla gelenleri olmuştur, sadece “bunu aradan çıkaralım” veya “kahretsin, bunu unutmuşum” fırın eldiveni, toplu çikolata şekeri ve domuz pastırması kokulu herhangi bir şey gibi hediyeler. (Bizi viski st * lerine başlatmayın.) Çoğu, bir daha asla gün ışığını görmemek için bir hurda çekmecesine veya bağış yığınına atılmak için […]

En iyi çorap doldurucular 2022: Küçük ve kolay hediye fikirleri

Noel çorabı doldurucuları, uzun zamandır hediye vermenin sonradan akla gelenleri olmuştur, sadece “bunu aradan çıkaralım” veya “kahretsin, bunu unutmuşum” fırın eldiveni, toplu çikolata şekeri ve domuz pastırması kokulu herhangi bir şey gibi hediyeler. (Bizi viski st * lerine başlatmayın.) Çoğu, bir daha asla gün ışığını görmemek için bir hurda çekmecesine veya bağış yığınına atılmak için yalvarıyor. Muhtemelen hak ettikleri bir kader.

AYRICA BAKINIZ:

50 doların altındaki en iyi hediyeler: Kesinlikle herkes için 50’den fazla fikir

Ama bir konuda net olalım: Sırf boyutları küçük diye kötü, sıkıcı veya ucuza yapılmış şeyler almak zorunda değilsiniz. Kimin için alışveriş yaptığınızı ve nereye bakacağınızı bildiğiniz sürece çorap doldurucu için alışveriş yapmak çocuk oyuncağıdır.

Bu tatil sezonunda zaten yeterince işiniz var, bu yüzden sizi aradık. Aşağıda, listenizdeki herkesin işine yarayabilecek çeşitli fiyat noktalarında küçük ama etkileyici hediyelerden oluşan kapsamlı bir liste hazırladık.

Teknory