Keith David, Destiny 2’de Zavala Rolünü Devralacak

Bu yılın başlarında, Destiny 2 ve Horizon Zero Dawn (diğer birçok rolün yanı sıra) aktörü Lance Reddick beklenmedik bir şekilde vefat etti. Destiny 2’de Reddick, Destiny bilgisinde tekrar eden önemli bir karakter olan Komutan Zavala’yı canlandırdı. Reddick aynı zamanda oyunun açık sözlü bir hayranıydı ve toplulukla sık sık etkileşim halindeydi, bu nedenle rolünü yeniden şekillendirmek […]

Keith David, Destiny 2’de Zavala Rolünü Devralacak

Bu yılın başlarında, Destiny 2 ve Horizon Zero Dawn (diğer birçok rolün yanı sıra) aktörü Lance Reddick beklenmedik bir şekilde vefat etti. Destiny 2’de Reddick, Destiny bilgisinde tekrar eden önemli bir karakter olan Komutan Zavala’yı canlandırdı. Reddick aynı zamanda oyunun açık sözlü bir hayranıydı ve toplulukla sık sık etkileşim halindeydi, bu nedenle rolünü yeniden şekillendirmek her zaman zor bir iş olacaktı.

Bugün, Bungie’de efsanevi aktör Keith David’in rolü devralacağını duyurdu. David, aşağıdaki gibi filmlerde rol alan başarılı bir film ve televizyon oyuncusudur. Şey ve benzeri TV şovları Toplum (aşağıda resmedilmiştir).

Keith David, Community’de Elroy Patashnik rolünde

Ayrıca animasyon filmlerinde ve video oyunlarında bir dizi karakteri seslendirdi. Facilier’i oynadı. Prenses ve Kurbağa ve Saint’s Row IV’te Keith David’i canlandırdı. Ancak belki de en ünlü video oyunu rolü, Halo oyunlarındaki The Arbiter rolüdür. David, Bungie ile çalışmaya yabancı değil.

David, Bungie’nin sitesinde oyuncu kadrosunu açıklayan gönderide, “Lance Reddick’in harika çalışmasına Zavala olarak devam etmekten onur duyuyorum. Lance, karakterin bütünlük duygusunu harika bir şekilde yakaladı. Niyetim bu işe devam etmek.”

Teknory