Samsung Galaxy Watch 4 Classic şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla

Eric Zeman / Android Otoritesi Samsung Galaxy Watch 4 Classic (46 mm, Bluetooth) Samsung Galaxy Watch 4 Classic (46 mm, Bluetooth) Büyük bir Samsung hayranı olmasanız bile beğeneceğiniz çok şey bulacaksınız. Samsung Galaxy Watch 3’ün üst düzey bir devamı arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. Şimdi yerleşik Wear OS ile Galaxy Watch 4 Classic, ofise veya […]

Samsung Galaxy Watch 4 Classic şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla

Eric Zeman / Android Otoritesi

Samsung Galaxy Watch 4 Classic (46 mm, Bluetooth)Samsung Galaxy Watch 4 Classic (46 mm, Bluetooth)
AA Editörlerinin Seçimi

Samsung Galaxy Watch 4 Classic (46 mm, Bluetooth)

Büyük bir Samsung hayranı olmasanız bile beğeneceğiniz çok şey bulacaksınız.

Samsung Galaxy Watch 3’ün üst düzey bir devamı arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. Şimdi yerleşik Wear OS ile Galaxy Watch 4 Classic, ofise veya gece dışarı çıkma geziniz için mükemmel olacak.

180 dolarlık fiyat düşüşü, en azından cihazın daha büyük modelinde, bildiğimiz kadarıyla emsalsiz. Her halükarda, hibrit akıllı saati 200 doların altında almak delicesine iyi bir değeri temsil ediyor.

Galaxy Watch 4 serisi artık daha yeni Galaxy Watch 5 serisine göre ikinci sırada yer alsa da, bu giyilebilir cihazlar olağanüstü olmaya devam ediyor. Özellikle Watch 4 Classic, stil ve işlevselliğin mükemmel bir karışımıdır.

Akıllı saat, fiziksel dönen bir çerçeve, daha büyük ve daha canlı bir ekran, daha uzun pil ömrü ve gelişmiş sağlık özellikleri dahil olmak üzere selefine göre çeşitli yükseltmelere sahiptir. Bir optik kalp atış hızı sensörü (PPG), bir elektrokardiyogram (EKG) ve bir biyoelektrik empedans (BIA) sensörü içerirler. Birlikte, siz yaza formda olmaya çalışırken kondisyonunuz ve sağlığınız hakkında kapsamlı bir genel bakış sağlarlar.

Galaxy Watch 4 Classic fırsatından yararlanmak için sadece saatler var, bu yüzden ilgileniyorsanız üzerinde uyumayın.

Samsung Galaxy Watch 4 Classic şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla

Teknory