Kevin Feige, Süper Kahraman Türü Sonsuza Kadar Değiştiğinde ‘You’ve Got Mail’ Dizisinde Errand Boy Olarak Çalışıyordu

Warner Bros aracılığıyla Bugünlerde, Kevin Feige tartışmasız gezegendeki en tanınmış yapımcı ve kesinlikle en güçlüsü. Marvel Sinematik Evreni’nin mimarı olarak, ünlü beyzbol şapkası meraklısı, gişe rekorları kıran sinemanın çehresinde devrim yarattı ve her şey bir dizi tesadüfle başladı. Çizgi roman şirketinin ve çalışmalarının ömür boyu hayranı olmasına rağmen, Feige’in Hollywood merdivenindeki ilk adımları çok daha […]

Kevin Feige, Süper Kahraman Türü Sonsuza Kadar Değiştiğinde ‘You’ve Got Mail’ Dizisinde Errand Boy Olarak Çalışıyordu

Warner Bros aracılığıyla

Bugünlerde, Kevin Feige tartışmasız gezegendeki en tanınmış yapımcı ve kesinlikle en güçlüsü. Marvel Sinematik Evreni’nin mimarı olarak, ünlü beyzbol şapkası meraklısı, gişe rekorları kıran sinemanın çehresinde devrim yarattı ve her şey bir dizi tesadüfle başladı.

Çizgi roman şirketinin ve çalışmalarının ömür boyu hayranı olmasına rağmen, Feige’in Hollywood merdivenindeki ilk adımları çok daha belirsizdi. Lauren Shuler Donner’ın asistanı olarak kapıya adım atan Donner, sonunda şu klasiklerin arkasındaki beyinler olan kocası ve efsanevi film yapımcısı Richard ile tanıştırıldı: Omen, Süpermen: film, Ölümcül SilahVe Gooniler.

yenilmezler oyunsonu
Marvel Stüdyoları aracılığıyla

O sırada Bryan Singer’ın yapım ekibinin bir parçasıydı. X Menve Feige’i aramıza katarak, yardımcı yapımcı olarak bir Marvel filminde ilk kez kredi almasına yol açtı. Bununla birlikte, neşeli mutantlar grubu tarafından ateşlenen patlama ve ardından Sam Raimi’nin ekibi tarafından stratosfere götürüldü. Örümcek Adam iki yıl sonra – teknik olarak 1998’de Bıçak ağzı.

Wesley Snipes’ın Daywalker olarak ilk kez inişinden sadece bir yıl sonra Batman ve Robin MCU’nun en başından beri kullandığı bir şablon olan, çizgi roman karakterlerinin sevimsiz replikler atmaktan, gülünç kostümler giymekten ve inkar edilemez ve taklit edilemez derecede havalıyken anlamsız açıklamalar yapmaktan fazlasıyla yetenekli olduklarını kanıtlayarak türü neredeyse tamamen öldürmüştü.

Bu arada Feige, 1998’de yayınlanan bir filmin ekibi arasında yer aldı, ancak Tom Hanks ve Meg Ryan romantik komedisinde Shuler Donner’ın asistanı olmanın kesinlikle daha az çekici konumuydu. Mektubunuz var. Sadece düşünmek için, her şeyin gelecekteki başkanı Marvel, havadar bir romantizm üzerinde ayak işlerini yürütüyordu. Bıçak ağzı oyunu sonsuza dek değiştirmek için kullanacağı oyun kitabına sayfalar yazıyordu.

Teknory