Kevin Feigie, Ant-Man’in Beşinci Aşamayı Başlatmak İçin Mükemmel Bir Süper Kahraman Olduğunu Söyledi

Marvel Stüdyoları aracılığıyla “Marvel Süper Kahramanı” denilince aklınıza ilk kim geliyor? Demir Adam? Kaptan Amerika? Örümcek Adam? Ama ne hakkında Karınca adam? Bu karakter, arka planda biri veya Marvel’in sahip olduğu yardımcı bir kahraman olma eğilimindedir. Kevin Feige ile düzeltmeye karar verdi Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania. Çekimler sırasında kısa bir kamera arkası videosu […]

Kevin Feigie, Ant-Man’in Beşinci Aşamayı Başlatmak İçin Mükemmel Bir Süper Kahraman Olduğunu Söyledi

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

“Marvel Süper Kahramanı” denilince aklınıza ilk kim geliyor? Demir Adam? Kaptan Amerika? Örümcek Adam? Ama ne hakkında Karınca adam? Bu karakter, arka planda biri veya Marvel’in sahip olduğu yardımcı bir kahraman olma eğilimindedir. Kevin Feige ile düzeltmeye karar verdi Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania.

Çekimler sırasında kısa bir kamera arkası videosu oynatıldı. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantimanian Kırmızı Halı canlı yayın. Ant-man’in MCU’da nasıl hafife alınma eğiliminde olduğundan bahsediyor. Feige, “Scott Lang ile beklenmeyeni yapmayı her zaman sevdiğini” ve nasıl Thanos’u durdurmanın anahtarı haline geldiğini açıkladı. Yenilmezler: Oyunsonu. MCU’nun beşinci aşamasını başlatmak için üçüncü Ant-Man filmini yapma kararına yol açan bu zihniyetten kaynaklanıyor.

Scott Lang, olaylardan sonra Kuantum Aleminde kapana kısılmıştı. Karınca Adam ve Yaban Arısı çünkü Hope, Jannet ve Hank, Thanos sayesinde varoluştan fırladılar. Beş yıl sonra serbest bırakıldı. Ama ona beş saat gibi geldi. Zaman yolculuğunu herkesi kurtarmak için kullanma fikrini ateşleyen, onun Kuantum Alemindeki deneyimiydi çünkü o mikroskobik evrende zaman farklı işliyor.

Yenilmezler’e ilk sunulduğunda, olay örgüsünün ne kadar saçma olduğu nedeniyle diğer kahramanlar bu fikre güldü. Ama işe yaradı ve bu boyut değiştiren kahramanı, bulaşmamanız gereken biri haline getirdi. Belki de bu yüzden bu adam podcast yayınlıyor ve süper kahraman maskaralıkları hakkında kitaplar yayınlıyor. Sadece karıncaları kontrol eden ve bir süper güç olarak boyut değiştiren biri yerine, insanların onu ciddiye almasını istiyor.

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantimania kahramanlarımızın Kuantum Alemine geri dönmesini sağlayacak. Ancak bu sefer, oradan çıkış yolunu bulmayı planlayan Fatih Kang da dahil olmak üzere, o evrende yaşayan daha fazla yaratıkla tanışacaklar. Filmin 17 Şubat 2023’te vizyona girmesi planlanıyor.

Teknory