Kindle Günü’nü Doldurun Aralık 2023: Ücretsiz kitap nasıl edinilir

Kindle’ınızı Doldurun Günü öncesinde en iyi e-okuyucu fırsatları Bir tuşla binlerce kitaba ulaşmaktan daha güzel olan tek şey, bir tuşla binlerce ücretsiz kitaba ulaşmaktır. AYRICA BAKINIZ: Bir kitap yazdın! Şimdi bununla ilgili viral bir TikTok yapın. Yazarlar tarafından düzenlenen ve tonlarca romantik e-kitabın toplam maliyetinin 0 $ olduğu bir etkinlik olan Stuff Your Kindle Day’in […]

Kindle Günü’nü Doldurun Aralık 2023: Ücretsiz kitap nasıl edinilir

Kindle’ınızı Doldurun Günü öncesinde en iyi e-okuyucu fırsatlarısiyah kobo clara 2e e-okuyucu

Bir tuşla binlerce kitaba ulaşmaktan daha güzel olan tek şey, bir tuşla binlerce ücretsiz kitaba ulaşmaktır.

AYRICA BAKINIZ:

Bir kitap yazdın! Şimdi bununla ilgili viral bir TikTok yapın.

Yazarlar tarafından düzenlenen ve tonlarca romantik e-kitabın toplam maliyetinin 0 $ olduğu bir etkinlik olan Stuff Your Kindle Day’in arkasındaki fikir temelde budur ve evet, kitaplar sizindir. Anlaşılır bir şekilde, bu etkinlik TikTok’ta heyecan yarattıişte gün geldiğinde birkaç (veya daha fazla) ücretsiz kitap almayı planlıyorsanız bilmeniz gerekenler.

Stuff Your Kindle Günü ne zaman?

Kindle Günü’nü Stuff Your Kindle Günü yılda dört kez gerçekleşiyor ve bu yılın son Stuff Your Kindle Günü yaklaşıyor 27 Aralık. Etkinlik yalnızca bir gün süreceği için bunu takviminizde işaretlemek isteyeceksiniz. 2023’te şu ana kadar 31 Mart, 30 Haziran ve 20 Eylül’de de yaşandı.

Stuff Your Kindle Day’e kimler katılabilir?

Herhangi biri! Bu oyunları almak için Kindle sahibi olmanıza gerek yok; Kobo ve Nook okuyucuları da bunları ücretsiz olarak alabilirler. Ayrıca Google Play ve Apple Books uygulamalarında mevcut olan başlıkları da bulacaksınız.

Dolayısıyla, bir e-okuyucunuz olmasa bile, bu başlıkları tercih ettiğiniz uygulamaya indirin ve doğrudan telefonunuzdan okuyun. Günün yaratıcısı, aşk romanı yazarı Zoe York, bunu en iyi şekilde şöyle ifade etti: tweet attı günün “E-Okuyucunuzu Gerçekten Doldurma Günü” olduğunu.

Hangi e-kitaplar ücretsiz olacak?

Teknik olarak Amazon’dan yıl boyunca ücretsiz e-kitap alabilirsiniz. Bu nedenle, web sitesinde “Kindle Gününüzü Doldurun” ifadesini arayabilir ve birçok ücretsiz başlık için sonuçlar alabilirsiniz (hatta etkinlikten önce bile), bu daha fazla araştırma gerektirecektir.

Tavsiyemiz SYKD kitaplarının resmi listesine 27 Aralık’ta yayınlandığında bloga göz atmanızdır. Romantik Kitap Kurtları. Burada, perakendecilere ve romantizmin alt türlerine göre sıralanmış başlıkları görebileceksiniz, buna düşmanlardan sevgililere kadar kinayeler de dahil.

Mashable Fırsatları

Amazon Kindle Unlimited’dan farkı nedir?

Amazon Kindle Unlimited, ayda en fazla 20 kitap ödünç almak için ayda 11,99 ABD doları ödediğiniz bir abonelik hizmetidir. Aboneliğinizi durdurduğunuz takdirde artık kitapları ödünç alamazsınız.

Stuff Your Kindle Day aracılığıyla sunulan kitaplar sizindir ve gün içinde kaç kitap alabileceğiniz konusunda herhangi bir sınırlama yoktur.

Kindle Unlimited aboneliğiniz varsa Stuff Your Kindle Day’e katılma olanağınız hiçbir şekilde etkilenmeyecektir (etkinlik Amazon tarafından onaylanmamıştır). Yüzlerce ücretsiz kitap alabilirsiniz ve bunların hiçbiri 20 Sınırsız yerinizden birini alamaz.

Bu haftanın en iyi Kindle ve Kobo fırsatları:

Teknory