Kindle Paperwhite Kids Amazon’da satışta: Bu e-okuyucuda 50 $ tasarruf edin

50 $ tasarruf edin: 25 Ocak itibarıyla Amazon Kindle Paperwhite Kids(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 109.99$’a satılıyor. Bu %31’lik bir tasarruf demektir. Amazon’un Kindle serisi, daha fazlasını okumayı planlayan herkes için harikalar yaratıyor. Her zaman, her yerde okumak için perakende devinin tüm kitap seçkisine sahipsiniz. Erişim kolaylığı, bir kitabı açma olasılığınızın daha […]

Kindle Paperwhite Kids Amazon’da satışta: Bu e-okuyucuda 50 $ tasarruf edin

50 $ tasarruf edin: 25 Ocak itibarıyla Amazon Kindle Paperwhite Kids(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 109.99$’a satılıyor. Bu %31’lik bir tasarruf demektir.


Amazon’un Kindle serisi, daha fazlasını okumayı planlayan herkes için harikalar yaratıyor. Her zaman, her yerde okumak için perakende devinin tüm kitap seçkisine sahipsiniz. Erişim kolaylığı, bir kitabı açma olasılığınızın daha yüksek olduğu anlamına gelir – bir Kindle’ın çocuklarınız için neler yapabileceğini hayal edin.

Küçüklerinizi daha fazla okumaya teşvik etmek (veya daha fazla kitap yemelerine yardımcı olmak) istiyorsanız, bir Kindle Paperwhite Kids(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) başlamak için mükemmel bir seçenektir. Şu anda 109,99 $’a satılıyor, bu da rekor düşük Kara Cuma fiyatından sadece 5 $ uzakta. Bu% 31 indirim ve 50 $ indirim.

AYRICA BAKINIZ:

Amazon Prime üyeleri, bu indirim koduyla bir Grubhub siparişinde %20 indirim alabilir

Kindle Paperwhite Kids, ayarlanabilir sıcak ışığa sahip 6,8 inç 300 ppi parlamayan bir ekrana sahiptir. Ayrıca 10 haftalık muazzam bir pil ömrüyle birlikte gelir; bu, çocuğunuzun onu kim bilir ne kadar süre odasında bırakabileceği, geri gelebileceği ve muhtemelen yine de açabileceği anlamına gelir.

Ancak Paperwhite Kids’i genç kullanıcılar için bu kadar çekici kılan şey, Amazon Kids+ aboneliğidir.(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) ve iki yıllık garantisi. Aylık 4,99 ABD doları tutarında bir ücret karşılığında (Prime üyeler için), çocuklarınız istedikleri tüm yaşa uygun kitapları okuyabilir. Ve eğer onu kırarlarsa, içiniz rahat eder – ve bu bir paraya değer pay bugünlerde.

Teknory