2024 yılı için söylentilere konu olan 4 büyük Samsung ürünü

Son dakika haber: Samsung yapacak muhtemelen 2024’te satın alacak bir sürü yeni gadget’ımız var. Tam olarak ne olacaklarını biliyor muyuz? Hayır. Ancak yakın tarihin yanı sıra bazı klasik internet dedikodularına dayanarak, bir dizi bilinçli tahminde bulunabiliriz. Samsung’un 2024 modelinin akla gelebilecek her kategoride çok sayıda cihaza sahip olması muhtemel ancak birinci sınıf telefonlar ve kulaklıklar […]

2024 yılı için söylentilere konu olan 4 büyük Samsung ürünü

Son dakika haber: Samsung yapacak muhtemelen 2024’te satın alacak bir sürü yeni gadget’ımız var.

Tam olarak ne olacaklarını biliyor muyuz? Hayır. Ancak yakın tarihin yanı sıra bazı klasik internet dedikodularına dayanarak, bir dizi bilinçli tahminde bulunabiliriz. Samsung’un 2024 modelinin akla gelebilecek her kategoride çok sayıda cihaza sahip olması muhtemel ancak birinci sınıf telefonlar ve kulaklıklar söz konusu olduğunda bu dört ürünün ilgi odağında bolca yer almasını bekliyoruz.

İşte Samsung’un önümüzdeki yıl piyasaya süreceği neredeyse kesin olan dört büyük cihaz.

AYRICA BAKINIZ:

Samsung Galaxy S24: Şu ana kadar bildiğimiz her şey

Samsung Galaksi S24

Dünyanın en kolay çağrısıyla başlayalım: 2024’te yeni bir Samsung Galaxy S telefonu çıkacak. Hatta onun Galaxy S24 olarak adlandırılacağını bile makul bir şekilde varsayabiliriz.

Aynı zamanda hakkında en çok şey bildiğimiz cihazdır. Galaxy S24 hakkında öğrenilecek her şeyi öğrenmek için tüm söylentiler merkezimize göz atabilirsiniz, ancak özetlemek gerekirse, çok fazla AI özelliklerinden. Bunun nedeni, Samsung’un “AI akıllı telefon” gibi ifadeler (her ne anlama geliyorsa) için ticari marka başvurusunda bulunmasıdır. Yazılım fotoğrafçılığıyla ilgili üretken yapay zeka özellikleri veya çanlar ve ıslıklar olabilir, hatta belki her ikisi de olabilir. Bu kesinlikle onu Pixel 8 ile aynı seviyeye getirecektir.

Ayrıca büyük olasılıkla yeni bir Snapdragon işlemci, kamera yükseltmeleri ve her zamanki gibi yeni yazılım özelliklerinin yanı sıra bazı küçük fiziksel tasarım değişikliklerini de bekleyebilirsiniz. Tüm bunları kesin olarak öğrenmek için muhtemelen uzun süre beklemenize bile gerek kalmayacak; Samsung, Galaxy S amiral gemisi telefonlarını genellikle her yılın Ocak veya Şubat aylarında piyasaya sürüyor.

Samsung Galaxy Z Katlama 6

Maalesef bu listedeki diğer cihazlar hakkında Galaxy S24 hakkında bildiğimiz kadar bilgimiz yok. Bu büyük olasılıkla S24’ün yakında piyasaya sürülmesinden kaynaklanıyor, ancak gelenek olduğu gibi Samsung’un bir sonraki katlanabilir ürün grubunu yaz sonuna kadar görmeyi veya duymayı beklemiyoruz.

Yine de Galaxy Z Fold 5 mükemmeldi ve 2024’te kesinlikle bir devamı olacak. Yeni bir işlemci ve S24’te bulunan aynı kamera ve yazılım yükseltmelerinden bazılarını getirebilir. İlginç bir şekilde, son patent başvuruları Z Fold 5’in S Pen kalem aksesuarını bir şekilde takılabilir hale getirerek fiziksel olarak barındırabileceğini öne sürüyor.

Bu kesinlikle Z Fold 5’i son Galaxy Note serisinin gerçek halefi yapma yolunda uzun bir yol kat edecektir.

Samsung Galaxy Z Flip 6

Z Fold 6 hakkında okuduğunuz her şey muhtemelen aynı zamanda piyasaya çıkmasını beklediğimiz Z Flip 6 için de geçerli olacak. Yani neredeyse her şey. Muhtemelen S Pen’e bağlanmayacak.

İki katlanabilir cihazdan daha etkileyici dostu olan, yıllık ürün yenilemesinden beklediğiniz diğer tüm lüks şeylerin yanı sıra kesinlikle işlemci yükseltmelerine de sahip olacak. Şu anda üzerinde çalışmamız gereken tek gerçek külçe Hollandalı Samsung blogunun izniyle geliyor GalaxyClubZ Flip 6’nın 50 megapiksel ana kamera sensörüne sahip olabileceğini bildiren bir haber. Bu, Z Flip 5’te bulunan 12MP sensörden önemli bir adım olacaktır.

Samsung Galaxy Buds3 mü?

Son tahminimiz grubun en spekülatif olanı. Samsung, 2024’te yeni bir Galaxy Buds serisini piyasaya sürmeyebilir, ancak son tomurcuk partisinden bu yana, gelecek yıl yenilerini görmenin çok mantıklı olacağı kadar uzun zaman geçti.

Spesifik olarak, 2022 sonlarında piyasaya sürülen Galaxy Buds 2 Pro modeli, 2023 yılı Samsung’un kulaklık markasına tam bir yenileme getirmiyor. Yeni kulaklıklar hakkında söylenti tacirliği yapacak pek bir şey yok, eğer varsalar, ancak sanki Samsung’un yeni kulaklıklar çıkarma zamanı gelmiş gibi geliyor.

Teknory