Kissing Booth Star, Jacob Elordi’nin Eski Franchise’ını Eleştirmesinin Ardından Yanıt Verdi

Özet Taylor Zakhar Perez, Jacob Elordi ile aynı fikirde değil Öpüşme Kabini filmlerin pandemi sırasında çok ihtiyaç duyulan neşeyi sağladığına inanıyordu. Başka bir başrol oyuncusu Joey King de filmleri savunuyor ve onların bir parçası olmaktan asla pişman olmayacak ve oyuncular arasında bölünmüş bir tepki sergiliyor. Netflix’te popüler olmasına rağmen, Öpüşme Kabini filmler, serinin ana oyuncular […]

Kissing Booth Star, Jacob Elordi’nin Eski Franchise’ını Eleştirmesinin Ardından Yanıt Verdi

Özet

 • Taylor Zakhar Perez, Jacob Elordi ile aynı fikirde değil Öpüşme Kabini filmlerin pandemi sırasında çok ihtiyaç duyulan neşeyi sağladığına inanıyordu.
 • Başka bir başrol oyuncusu Joey King de filmleri savunuyor ve onların bir parçası olmaktan asla pişman olmayacak ve oyuncular arasında bölünmüş bir tepki sergiliyor.
 • Netflix’te popüler olmasına rağmen, Öpüşme Kabini filmler, serinin ana oyuncular arasındaki bölücü doğasını vurgulayan kötü eleştiriler aldı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Öpüşme Kabini Serinin yıldızı Taylor Zakhar Perez, eski başrol oyuncusu Jacob Elordi’nin film serisine yönelik son eleştirilerine tepki gösteriyor. Perez dizide Marco Valentin Peña’yı canlandırdı. Öpüşme Kabini 2 ve bunun için geri döndüm Öpüşme Kabini 3. Elordi, üçleme boyunca başlıca aşk ilgi alanlarından biri olan Noah Flynn’i canlandırdı.

Elordi’nin son dönemdeki eleştirisine tepki olarak Öpüşme kabini Perez seriyle ilgili farklı görüşlerini ortaya koyuyor. Şunda GQ Yılın Adamları partisinde Perez şunları söyledi: film/news/kissing-booth-taylor-zakhar-perez-responds-jacob-elordi-criticism-1235795915/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik temsilcisi “bir utançElordi’nin olumsuz bir deneyim yaşadığını Öpüşme Kabini. Perez’e göre filmler çok ihtiyaç duyulan hafifliği sağladı “bu filmler çıktığındaBu esas olarak COVID-19 salgını sırasındaydı. Aşağıdan Perez’in tam alıntısına göz atın:

Bunun utanç verici olduğunu düşündüm çünkü bildiğim kadarıyla herkesin harika bir deneyimi vardı. Setteki deneyimi çok yazık. Özellikle o filmler çıktığında böyle bir şeye gerçekten ihtiyacımızın olduğu bir dönemdi. Hayran etkileşimlerimizden, gittiğim her yerde durdurulmaktan, ‘Öpüşme Kabini’nin insanlar için ne anlama geldiğini ve böylesine karanlık bir dönemde onlara ne getirdiğini biliyorum. Sanırım işin güzel yanı, hâlâ insanları güldürmesi ve kendilerini iyi hissetmelerini sağlamasıydı.


Kissing Booth Oyuncuları Geniş Kapsamlı Franchise’a Göre Bölündü

Taylor Zakhar Perez ve Joey King, Kissing Booth 2'den kucaklaşıyorlar

Perez’in yorumları Elordi’nin kısa süre önce film serisini eleştirmesinin ardından geldi. Elordi’ye göre o “yapmak istemedimÖpüşme Kabini Artık katıldığına pişman olduğu filmler. Seriyle daha da alay ederek, filmleri “saçma” Ve “evrensel değil.”

Elordi’nin sert eleştirisi Öpüşme Kabini sadece Perez’in seriye ilişkin görüşleri ile değil, aynı zamanda diğer oyuncularla da keskin bir tezat oluşturuyor. Rol arkadaşı Joey King uzun zamandır bu fikrin savunucusu. Öpüşme Kabini filmleri eleştirmenlere karşı savunuyor. King, Elordi’nin aksine şunu yapacağını söyledi: “Bu filmleri yaptığım için asla pişman değilim.” Ayrıca King şunları söyledi: “Aşk[s] kim ne derse desin onlar o kadar çok ki.”

İlgili: Kissing Booth 4, Üçüncü Filmin Kötü Sonunu Nasıl Telafi Edebilir?

Seri incelemelerine bakıldığında oyuncu kadrosunun bölünmüş tepkisi Öpüşme Kabini mantıklı. Serinin en yüksek Rotten Tomatoes puanı, Öpüşme Kabini 2ama bu bile %27’lik yetersiz bir Domatesometre seviyesindeydi. Öte yandan dizi Netflix’te son derece popülerdi ve gerçekten de “insanlar gülüyor ve kendilerini iyi hissediyorlar‘ Perez’in vurguladığı gibi. Bununla birlikte, filmler hâlâ kritik bir başarısızlıktı. Öpüşme Kabini ana oyuncu kadrosu arasında son derece bölücü.

Kaynak: film/news/kissing-booth-taylor-zakhar-perez-responds-jacob-elordi-criticism-1235795915/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

 • Öpüşme Kabini

  Yayın tarihi:
  2018-05-11

  Müdür:
  Marcello kazandı

  Döküm:
  Molly Ringwald, Joey King, Jacob Elordi, Joel Courtney

  Değerlendirme:
  TV-14

  Çalışma süresi:
  110 dakika

  Türler:
  Romantik, Komedi

  Yazarlar:
  Marcello kazandı

  Özet:
  Bir lise öğrencisi, bir öpüşme kabininde gizli aşkıyla yüzleşmek zorunda kalır.

  Bütçe:
  11 milyon dolar

  Stüdyo(lar):
  netflix

  Distribütör(ler):
  netflix

  Devamı:
  Öpüşme Kabini 2, Öpüşme Kabini 3

Teknory