Klasik Otomobil Motor Takasları İçin En Popüler 5 Motor

Saygıdeğer ve kutsanmış Chevy Small Block’a oldukça fazla zaman ayırmadan klasik otomobil motorlarından bahsetmek tamamlanmış sayılmaz. Akla gelebilecek hemen hemen her güçlü arabaya güç vermek için kullanıldı ve neredeyse platformdan bağımsız. Ford, Chevy veya Dodge, fark etmez; birisi ona küçük bir blok takmış. Küçük blok, kendisini hızla parçalarına ayırmadan gülünç miktarlarda beygir gücü pompalama becerisiyle […]

Klasik Otomobil Motor Takasları İçin En Popüler 5 Motor

Saygıdeğer ve kutsanmış Chevy Small Block’a oldukça fazla zaman ayırmadan klasik otomobil motorlarından bahsetmek tamamlanmış sayılmaz. Akla gelebilecek hemen hemen her güçlü arabaya güç vermek için kullanıldı ve neredeyse platformdan bağımsız. Ford, Chevy veya Dodge, fark etmez; birisi ona küçük bir blok takmış. Küçük blok, kendisini hızla parçalarına ayırmadan gülünç miktarlarda beygir gücü pompalama becerisiyle parlıyor.

Chevy’nin bloğunun bir başka yararı da, parçaların tamamen bulunabilirliğidir. Chevy size memnuniyetle yeni bir 350 kübik inçlik küçük bir blok satacak olsa da, çeşitli satış sonrası şirketler kendi tüm motor gruplarını taklit ettiler. Bu, yapınız için çok pahalıysa, Facebook Marketplace, eBay, Craigslist ve ülkedeki araba parçalarıyla ilgilenen hemen hemen tüm diğer çevrimiçi pazarlarda muhtemelen Chevy küçük bloğunun bazı varyasyonları sunulacaktır. Chevy, motoru yaklaşık altmış yıldır yapıyor, bu nedenle yerel hurdalığınızda en az birkaç parçaya rastlamadan birkaç metreden fazla yürüyemezsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow