Super Mario Bros Wonder, Bu Ekim’de Nintendo Switch’te Elephant Mario’yu Tanıttı

Borular bir solucan gibi davranmaya başlar, düşmanlar Mario’nun yolunu kapatmak için kargaşaya düşer ve sevilen iri yarı tesisatçı Wonder Flower’a dokunur dokunmaz her şey alt üst olur. Mario için yeni dönüşümler ve diğer yeni oyun mekaniği ile tamamlanan Wonder Flower hilesi, oyuna biraz öngörülemezlik ve enerji katıyor. “Super Mario Bros. Wonder”daki en büyük sürpriz ise […]

Super Mario Bros Wonder, Bu Ekim’de Nintendo Switch’te Elephant Mario’yu Tanıttı

Borular bir solucan gibi davranmaya başlar, düşmanlar Mario’nun yolunu kapatmak için kargaşaya düşer ve sevilen iri yarı tesisatçı Wonder Flower’a dokunur dokunmaz her şey alt üst olur. Mario için yeni dönüşümler ve diğer yeni oyun mekaniği ile tamamlanan Wonder Flower hilesi, oyuna biraz öngörülemezlik ve enerji katıyor.

“Super Mario Bros. Wonder”daki en büyük sürpriz ise Elephant Mario. Mario’nun cephaneliğinde, gizli sihirli bloğa kafa attığınızda ve içinden pembe bir güç küresi çıktığı anda kilidi açılan yepyeni bir güçlendirme.

Mario onunla temasa geçtiğinde, yiğit tesisatçı kendisinin hala ikonik kırmızı-mavi tulum giyen bir fil versiyonuna dönüşür. Uygun bir şekilde, bu fil makyajı, büyük bir yürüyüş ve o iğrenç Goomba’ları üzerlerinden atlamak yerine gökyüzüne tekmeleme gücü gibi kendi numaralarıyla birlikte geliyor.

Elbette fil versiyonuna dönüşmek de hareket hızını yavaşlatıyor gibi görünüyor. “Super Mario Bros. Wonder” bu Ekim ayında dünya çapında piyasaya sürüldüğünde, bunun ne kadar yükseğe sıçrayabileceğini ve diğer yeni dönüşümlerin yolda olduğunu test etmek ilginç olurdu.

Teknory