Knock at the Cabin: Çıkış tarihi, olay örgüsü, fragmanlar ve daha fazlası

Eleni Thomas ❘ Yayınlanan: 2022-11-28T14:20:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-28T18:03:25 M. Night Shyamalan, Knock at the Cabin adlı yeni bir korku filmi ile karşımıza çıkıyor. İkonik yönetmen için beklenen beyaz perde dönüşü, bilmeniz gereken her şey burada. Knock at the Cabin, ünlü yönetmen M. Night Shyamalan’ın bir sonraki büyük korku filmi olacak. Filmle ilgili ayrıntılar hâlâ az […]

Knock at the Cabin: Çıkış tarihi, olay örgüsü, fragmanlar ve daha fazlası

Yayınlanan: 2022-11-28T14:20:00

Güncellenmiş: 2022-11-28T18:03:25

M. Night Shyamalan, Knock at the Cabin adlı yeni bir korku filmi ile karşımıza çıkıyor. İkonik yönetmen için beklenen beyaz perde dönüşü, bilmeniz gereken her şey burada.

Knock at the Cabin, ünlü yönetmen M. Night Shyamalan’ın bir sonraki büyük korku filmi olacak. Filmle ilgili ayrıntılar hâlâ az olsa da, Shyamalan’ın önceki projelerine benziyorsa izleyiciler korkuya kapılabilir ve bol miktarda sürpriz olay örgüsü bekleyebilirler.

Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu ve ekibiyle de bu film, 2023’ün en çok beklenen korku filmlerinden biri olma yolunda ilerliyor. İşte yakında çıkacak korku filmi Knock at the Cabin hakkında şimdiye kadar bildiğimiz tüm detaylar.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

içindekiler:

Knock at the Cabin ne zaman çıkıyor?

Knock at the Cabin sinemalarda gösterime girecek. 3 Şubat 2023. Film başlangıçta Şubat sonunda vizyona girecekti, ancak iki hafta ileri alındı. Yakın zamanda çıkış tarihini belirten yeni bir poster ortaya çıktı.

Film çekimler Haziran 2022’de tamamlandı ve şu anda 2023’ün başlarında piyasaya sürülmesinden önce post prodüksiyon aşamasında.

Knock at the Cabin’in konusu ve ortamı

Nock at the Cabin, bir kıyamet sırasında geçen bir haneye tecavüz korku filmi. Filmle ilgili ayrıntılar az olsa da filmin Paul Tremblay’in The Cabin at the End of the World adlı romanından uyarlama olacağı doğrulandı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Knock at the Cabin oyuncu kadrosu görüntüsüEvrensel Resimler

Film uzak bir kabinde geçecek.

Romana aşina olmayanlar için ana anlatı, bir kıyamet sırasında geçen bir haneye tecavüz korkusudur. Romanın ana karakteri olan yedi yaşındaki Wen, Wen ve ailesinin tatil yaptığı ücra kulübeye dört yabancı geldiğinde yaşam mücadelesi vermek zorunda kalır.

Film, kitabın genel olay örgüsünü takip ediyor gibi görünse de, yönetmen M. Night Shyamalan’ın filmlerini izleyen herkes pek çok sürpriz beklemesi gerektiğini bilir.

Tremblay CNBC’ye anlattı romanının hayranları, yaklaşan film uyarlamalarında bazı değişiklikler görmeyi beklemelidir. “Uyarlamaların çoğunda olduğu gibi, hikaye değişiklikleri ve kitaba göre farklılıklar olacak, bu nedenle okuyucularım filme hala şaşıracaklar.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Knock at the Cabin’de kim oynayacak?

Knock at the Cabin, filme bağlı güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olmak için şekilleniyor. Yedi yaşındaki Wen’in ana karakteri ve rolü, sektöre yeni gelen Kristen Cui tarafından canlandırılıyor.

Cabin Wen resmine vurunCabin Wen resmine vurunEvrensel Resimler

Knock at the Cabin’in yıldızlarla dolu bir dizisi var

En çok MCU’daki Yok Edici Drax rolüyle tanınan Dave Bautista, filmde Kabin’e gelen yabancılardan biri olan Leonard’ı canlandıracak.

Diğer üç yabancıyı Redmond rolünde Rupert Grint, Adriane rolünde Nikki Amuka-Bird ve Sabrina rolünde Abby Quinn oynayacak. Harry Potter hayranları, Grint’in sekiz yıl sonra ilk uzun metrajlı rolü olacağı göz önüne alındığında, filmde rol aldığını görünce şaşırabilir ve heyecanlanabilir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Hamilton’dan Jonathan Groff ve Fleabag’den Ben Aldridge de filmde kabinde mahsur kalan evli çift Andrew ve Eric’i canlandıracak.

Kabin fragmanını çal

bu Knock at the Cabin’den ilk fragman 22 Eylül 2022’de yayınlandı. Neredeyse üç dakikalık görüntü, izleyicilere filmden neler bekleyebilecekleri konusunda çok daha büyük bir fikir veriyor.

Ancak bir M. Night Shyamalan filminden önce bilinmesi gerektiği gibi, filmin sonunda cevaplardan çok sorular sorulur. Fragman aşağıdan izlenebilir.

Knock at the Cabin ile ilgili en son haberleri ve güncellemeleri takip etmek için Dexerto’yu ve bu sayfayı tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory