Knock At The Cabin Fragmanı Shyamalan Geriliminde Kıyameti Ortaya Çıkarıyor

Ev film Haberleri Knock At The Cabin Fragmanı Shyamalan Geriliminde Kıyameti Ortaya Çıkarıyor İkinci Knock at the Cabin fragmanı, yakında çıkacak olan Shyamalan gerilim filminde yıkıcı bir kıyametin nasıl gerçekleşeceğini ortaya koyuyor. En son Kabini çal Fragman, yaklaşan M. Night Shyamalan gerilim filminde kıyametin nasıl görüneceğini ortaya çıkardı. Kabini çalBaşrollerini Dave Bautista, Jonathan Groff, Rupert […]

Knock At The Cabin Fragmanı Shyamalan Geriliminde Kıyameti Ortaya Çıkarıyor

İkinci Knock at the Cabin fragmanı, yakında çıkacak olan Shyamalan gerilim filminde yıkıcı bir kıyametin nasıl gerçekleşeceğini ortaya koyuyor.


En son Kabini çal Fragman, yaklaşan M. Night Shyamalan gerilim filminde kıyametin nasıl görüneceğini ortaya çıkardı. Kabini çalBaşrollerini Dave Bautista, Jonathan Groff, Rupert Grint, Ben Aldridge ve Nikki Amuka-Bird’ün paylaştığı bir proje, sevgi dolu bir ailenin tüm dünyayı tehdit eden bir Armagedon’u savuşturmak için kendilerinden birini feda edip etmeyeceği şeklindeki ilginç ahlaki soruyu araştırıyor. . Önceki projelerinden bazılarıyla hem beğeni hem de eleştiri alan Shyamalan – bunlara Altıncı His, Kırılmaz ve Son Hava Bükücü – projeyi 3 Şubat’ta yayınlayacak.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Bir önceki fragman kıyameti tehdit ederken, final fragmanı Kabini çal Fragman aslında yıkımı gösteriyor, bu da aileyi kader seçimlerini yapmaya zorlayabilecek koşulları kanıtlamaya yardımcı oluyor. tarafından yayınlanan video Evrensel Resimler, Shyamalan’ın gerilim filminde meydana gelen unutulmaz kıyamet olaylarıyla dalga geçerek film için daha büyük çıkarlar sağladı. Aşağıdaki fragmana göz atın:İlgili: Knock At The Cabin, M. Night Shyamalan’ın Harika Yeni Trendine Devam Ediyor


Kabindeki Vuruş Shyamalan Formülünü Nasıl Değiştirebilir?

M. Night Shyamalan Kabin Posterini Vuruyor

Shyamalan sapkınlıklarıyla tanınırken, Kabini çal yorgun bir formülü değiştirmesi ve bu sonraki korku gerilim filminde yeni bir şey sağlaması için mükemmel bir fırsat. Fragman, filmin tüm olay örgüsünü ortaya koyuyor gibi görünüyor, çünkü büyük ölçüde olay örgüsü, proje için ailenin vermek zorunda kalacağı ahlaki karardan daha az önemli görünüyor. Resmi Kabini çal‘ın ev işgalcileri yeterince rahatsız edici, ancak aileye kibar tepkileri – ve hatta tepelere koşma girişimleri – korkunç atmosferi yalnızca daha etkili hale getirmeye yardımcı oluyor. Filmin bir şeye ihtiyacı yok gibi görünüyor. Altıncı Hisİzleyicilerin ilgisini canlı tutmak için stil değişikliği.

Uğursuz proje, Shyamalan’ın karakter oluşturmadaki köklerine bir dönüş vaat ediyor ki bu da Altıncı His çok ilginç. film ayrıca ona, eleştirel bir paniğe kapılan yapımdan sonra kıyamete bakışını geliştirme fırsatı veriyor. olay, bitkilerin dünyayı iklim değişikliği ve kirlilik nedeniyle cezalandırmak için insanlığa saldırdığını gördü. Rağmen olay‘ nin yıldızları bunun yanlış anlaşıldığında ısrar ediyor, filmin temel sorunu Shyamalan’ın seyirciler ile karakterler arasında bağlantı kuramamasıydı, bu da kahramanın hayatı için hafif esen rüzgarlardan kaçarken umursamayı imkansız hale getiriyordu. Neyse ki, Kabini çal karakterler arasındaki ilişkilere odaklanır, bu da büyük olasılıkla boşlukları doldurabileceği anlamına gelir. olay kendi hikayesinde bıraktı.

Paul G. Tremblay’in romanından uyarlama olarak Dünyanın Sonundaki Kulübe, Kapıyı Çalın ayrıca Shyamalan’a gereksiz kıvrımlar veya kafa karıştırıcı olay örgüsü yönleri eklemek yerine karakterizasyon ve estetiğe odaklanma şansı sunacak. Yine de Shyamalan posteri, Knock at the Cabin’in yazarını tamamen çıkarmış ve hikaye, romandan önemli ölçüde farklı görünüyor. Nereye Dünyanın Sonundaki Kulübe kıyametin varlığını bir sır olarak bıraktı, Kabini çal hikayenin gizemini ortadan kaldırdığı ve Shyamalan’ın yeniden kendi kıyamet versiyonunu yönetmesi gerekeceği anlamına geldiği için Shyamalan için riskli olabilir.

Devamı: Knock At The Cabin, Shyamalan’ın Şimdiye Kadarki En Riskli Filmi OlabilirKaynak: Evrensel Resimler

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Kapıyı çal Poster-1

Teknory