Kompakt telefonlar için seçenekleriniz neler? Belki Hiçbir Şey.

Damien Wilde / Android Otoritesi TL;DR Bir sızıntı, gelecekte hiçbir şeyin kompakt telefonları piyasaya süremeyeceğini iddia ediyor. Şirket, cep dostu Android telefonlar sunma konusunda ASUS, Sony ve Samsung gibi firmalara katılacak. Kompakt Android telefonlar nadirdir; Galaxy S23, ASUS Zenfone 10 ve Sony Xperia 5 V gibi telefonlar bu bağlamda sunulan birkaç teklif arasında yer almaktadır. […]

Kompakt telefonlar için seçenekleriniz neler?  Belki Hiçbir Şey.

Damien Wilde / Android Otoritesi

TL;DR

  • Bir sızıntı, gelecekte hiçbir şeyin kompakt telefonları piyasaya süremeyeceğini iddia ediyor.
  • Şirket, cep dostu Android telefonlar sunma konusunda ASUS, Sony ve Samsung gibi firmalara katılacak.

Kompakt Android telefonlar nadirdir; Galaxy S23, ASUS Zenfone 10 ve Sony Xperia 5 V gibi telefonlar bu bağlamda sunulan birkaç teklif arasında yer almaktadır. Şimdi partiye bir üreticinin daha katılabileceği anlaşılıyor.

Sızdıran Yogesh Brar X hakkında ileri sürdü Hiçbir şey gelecekte kompakt telefonları piyasaya sürmeyi planlayamıyor. İhbarcı, Nothing’in planlarıyla ilgili herhangi bir ekran boyutu veya başka ayrıntı sunmadı.

Bu telefonların amiral gemisi seviyesinde teklifler mi, daha ucuz cihazlar mı yoksa her ikisinin bir karışımı mı olacağı konusunda hiçbir bilgi yok. Yine de, fiyat segmenti ne olursa olsun, cep dostu Hiçbir şey cihazlarından memnun oluruz. İlk iki Hiçbir Şey Telefonu çok büyük cihazlar değildi, ancak yine de Galaxy S23 ve Zenfone 10 gibi modellerden oldukça büyükler.

Küçük telefonlar da potansiyel olarak hiçbir şeyin paketten öne çıkmasına yardımcı olabilir ve şirketin kendine bir niş oluşturmasına olanak sağlayabilir. Bu telefonların da markanın Glyph aydınlatmasını almasını umuyoruz.

Bu iddia, Nothing Phone 2a olarak adlandırılan daha ucuz bir Nothing Phone cihazıyla ilgili daha fazla sızıntı gördüğümüzde ortaya çıkıyor. Bu cihaz 6,5 inçlik bir ekran sunacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle kompakt bir Hiçbir şey telefonu olmayacaktır. Ancak bu telefonun Phone 2 ile karşılaştırıldığında ne kadar ucuz olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.


Kompakt telefonlar için seçenekleriniz neler? Belki Hiçbir Şey.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow