Korku Hayranları, Türün Yeni Favorisi Scream Queen’in Görkeminin Tadını Çıkarmak İçin Bir Dakikanızı Ayırır

Resim: A24 Sinemanın en iyi kadın başrol oyuncuları söz konusu olduğunda, hiçbir tür korkunun onlar üzerindeki tekeline yaklaşamaz. Jamie Lee Curtis’ten Neve Campbell aracılığıyla Heather Langenkamp’a, çığlık kraliçelerinin tarihi her geçen gün yazılmaya devam ediyor. Elbette Laurie Strode, Nancy Thompson veya Sidney Prescott’un zirvelerine ulaşmak kolay bir iş değil, ancak Ti West bizi az önce […]

Korku Hayranları, Türün Yeni Favorisi Scream Queen’in Görkeminin Tadını Çıkarmak İçin Bir Dakikanızı Ayırır

Resim: A24

Sinemanın en iyi kadın başrol oyuncuları söz konusu olduğunda, hiçbir tür korkunun onlar üzerindeki tekeline yaklaşamaz. Jamie Lee Curtis’ten Neve Campbell aracılığıyla Heather Langenkamp’a, çığlık kraliçelerinin tarihi her geçen gün yazılmaya devam ediyor.

Elbette Laurie Strode, Nancy Thompson veya Sidney Prescott’un zirvelerine ulaşmak kolay bir iş değil, ancak Ti West bizi az önce bu yolda ilerleyen iki karakterle tanıştırmış olabilir ve bunu yapamazdı. tarafından ortaya konan mükemmel performanslar olmadan yaptı. mia gothson zamanlarda çığlık kraliçesi besin zincirinin zirvesinde kolayca hak iddia eden.

Oyuncu, West’in çekimlerinin odak noktasıydı. Xhem son kız Maxine Minx’i hem de yaşlı düşman Pearl’ü canlandırdığı ve filmin ön filmine öncülük edeceği yer inciikinci rolü karakterin çok daha genç bir versiyonu olarak yeniden canlandırdı. Ayrıca üçüncü ve son filmi için geri dönmeye hazırlanıyor. X üçleme, MaXXXineMaxine’i tekrar ziyaret edeceği yer, hiç şüphesiz başka bir büyüleyici dönüş olacak.

Ve çok yetenekli oyuncunun hayranları, Brandon Cronenberg’in yaklaşan filminde çok önemli bir rol oynamaya hazır olduğu için onu çok yakında tekrar yakalayabilecekler. Sonsuzluk havuzusadece Goth’un ekmeği ve yağı gibi görünmekle kalmayıp, aynı zamanda yalnızca bir Cronenberg’in hayal edebileceği bir korku filmi.

Gerçekten de, Mia Goth yakın zamanda herhangi bir yere gidecek gibi görünmüyor ve ilk iki girişte gördüğümüz aynı sonuçları vermeye devam ederse X üçlemede, dayanma gücünü fazlasıyla kazanmış olacak.

Sonsuzluk havuzu 27 Ocak’ta vizyona giriyor.

Teknory