‘Küçük Deniz Kızı’ Tartışmayı Uyandırmadan Önce ‘Kardashians’ Reklamı Gösterimi

Hulu/Walt Disney Pictures aracılığıyla görüntüler Disney’in canlı aksiyonunun kesinlikle büyük bir sır değil. Küçük Denizkızı uyuyan trolleri ve ırkçıları kasvetli mağaralarından uyandırdı. Yine de, herhangi bir kişinin Halle Bailey’nin çığır açan performansıyla nasıl bir sorunu olabileceği hala bir merak konusu. Ancak karakter değişiklikleri ve anlatı seçimleri, dünya çapındaki gösterimlerin ardından pek çok tartışmaya yol açsa […]

‘Küçük Deniz Kızı’ Tartışmayı Uyandırmadan Önce ‘Kardashians’ Reklamı Gösterimi

Hulu/Walt Disney Pictures aracılığıyla görüntüler

Disney’in canlı aksiyonunun kesinlikle büyük bir sır değil. Küçük Denizkızı uyuyan trolleri ve ırkçıları kasvetli mağaralarından uyandırdı. Yine de, herhangi bir kişinin Halle Bailey’nin çığır açan performansıyla nasıl bir sorunu olabileceği hala bir merak konusu. Ancak karakter değişiklikleri ve anlatı seçimleri, dünya çapındaki gösterimlerin ardından pek çok tartışmaya yol açsa da, belki de başka hiçbir tartışma, doğrudan Hulu’ya ve kötü şöhretli Kardashian klanına işaret eden kadar yüksek sesle çınlamıyor.

Bugün erken saatlerde, bağımsız tel Hulu’nun gerçeklik serisi için resmi bir önizleme olduğunu bildirdi Kardashians görünüşe göre bir Küçük denizkızı New Jersey’de gösterimi. Ve aksi takdirde zararsız olan reklamı hemen kıkırdayan çocuklar ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde inleyen ebeveynler izlese de, işin gerçeği şu ki, aile dostu bir filmden önce nispeten PG olmayan bir reklam yayınlama kararı bazı çekişmelere yol açtı.

Walt Disney Pictures ile görüntü

Ve yaygın bir inanış, reklamın Disney’in Hulu ile bağlantısı nedeniyle yayınlandığı yönünde olsa da, kararın ardındaki gerçek, reklamın yalnızca odadaki ebeveynler için yayınlanmasıyla ilgilidir. İstatistiklere göre – veya en azından NCM’nin durumunda – çocuklar için “amaçlanmayan” bir reklam yayınlamak, belirli bir reklam tam olarak onların izlemesi için “uygun” görülmese bile hala mümkündür. Bunu mantıklı kıl.

Ve böylece, Kardashian klanının hızlı konuşan üyeleri ve onların son derece işlevsiz aile anlarının yer aldığı bir reklam, tıklım tıklım çocuklarla dolu bir izleyici kitlesinin önünde gösterildi. Tabii ki bu, tüm sinemaların reklamı yayınladığı anlamına gelmez – aslında, bu muhtemelen tek sinema salonlarından biri olabilirdi. Yine de, bu kesinlikle Flounder’a yönelik eleştiriyi oldukça anlamsız gösteriyor, değil mi?

Yazar hakkında

Taylor Mansfield

Taylor Mansfield

Gazetecilik sanatından etkilenen Taylor Mansfield, 10 yılı aşkın bir süredir yazıyor. Günümüzde, filmler, televizyon, ünlü haberleri ve tabii ki … *herhangi bir* korku gibi çok çeşitli konuları ele alarak WGTC’de Yazar / Editör olarak uzmanlığını ödünç veriyor! Çünkü nerede korku varsa – Taylor çok geride değil. Daha önce GamersDecide, MovieWeb ve The Nerd Stash gibi eğlence sitelerine katkıda bulunmuştur.

Teknory