Ezra Miller, ‘The Flash’ Bombalama Sertliği Suçundan Acımasızca Kurtuldu

Warner Bros aracılığıyla inanan çok az insan var Esra Miller‘nin kamera dışı maskaralıkları katkıda bulundu Flaş 200 milyon dolarlık gişe rekorları kıran bir film için ürkütücü bir hızla gişe rekorları kırıyor, ancak bir gişe uzmanı onu bir an bile satın almıyor ve hatta bunu yaparken oyuncudan yanlış zamirlerle bahsediyor. Kasıtlı olsun ya da olmasın, konuşan […]

Ezra Miller, ‘The Flash’ Bombalama Sertliği Suçundan Acımasızca Kurtuldu

Warner Bros aracılığıyla

inanan çok az insan var Esra Miller‘nin kamera dışı maskaralıkları katkıda bulundu Flaş 200 milyon dolarlık gişe rekorları kıran bir film için ürkütücü bir hızla gişe rekorları kırıyor, ancak bir gişe uzmanı onu bir an bile satın almıyor ve hatta bunu yaparken oyuncudan yanlış zamirlerle bahsediyor.

Kasıtlı olsun ya da olmasın, konuşan isimsiz gişe analisti Hollywood Muhabiri DCU’nun uzun süredir zamirlerini kullanan Barry Allen’ın, genel halk tarafından ilgisizlikten başka bir şeyle karşılanmayan son derece pahalı çizgi roman uyarlamasında herhangi bir etkisi olduğuna inanmıyordu.

Flaş Ezra Miller
YouTube aracılığıyla ekran kaydı

“Miller’ın resmi tanıtması kimsenin umurunda olmazdı; o bir film yıldızı değil ve takipçisi yok.”

Kabul edilmelidir ki, herhangi bir yüksek profilli fotoğrafta en çok faturalandırılan yıldızın pazarlamada neredeyse tamamen yok olması çok alışılmadık bir durumdur – Miller’ın tek başına bir kez görünmesiyle Flaş‘in kırmızı halı prömiyeri – ama Michael Keaton’ın Batman dönüşünü çatılardan tam olarak övmediği gerçeğini de gözden kaçırmayalım, Supergirl’e ilk kez katılan Sasha Calle bu departmandaki iş yükünün çoğunu omuzluyor.

Miller’ın manşetlere çıkan kabahatlerinin yanlış türden bir tanıtım yarattığını söylemek kolay – ki bunu fazlasıyla yaptılar – ama bunun birkaç nedeni var. Flaş çok çabuk battı. Gelen DCU yeniden başlatması, onu en başından itibaren büyük ölçüde modası geçmiş hale getirdi, erken vızıltı, eleştirmenlerden ve kalabalıklardan gelen vasat tepkilerle kısa sürede ortadan kalktı ve sayısız önemli yaratıcı, kapsamlı yeniden çekim ve birden fazla sondan geçen bir film gibi hissettiriyor. Suçu doğrudan lidere yöneltmek zor, bunun tek başına onların hatası olduğunu söylüyor.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory