“Küçük Deniz Kızı” Yönetmeni Canlı Aksiyon Yeniden Yapımında Eksik Karakterler Hakkında Açılıyor

Disney aracılığıyla ekran kaydı Bu makale için spoiler içerir Küçük Denizkızı. Disney’in canlı aksiyon yeniden anlatımı Küçük Denizkızı merakla beklenen çıkışını sinemalarda yaptı ve hayranlar, sevilen bir peri masalına doyamadığımız yeni bir bakış açısı kazanıyor. Ariel’in deniz altı diyarındaki büyüyü, Ursula’ya ait yanlış yönlendirilmiş ve eziyetli diyarı ve deniz cadısının intikam yolunu herkes bilir. Ariel […]

“Küçük Deniz Kızı” Yönetmeni Canlı Aksiyon Yeniden Yapımında Eksik Karakterler Hakkında Açılıyor

Disney aracılığıyla ekran kaydı

Bu makale için spoiler içerir Küçük Denizkızı.

Disney’in canlı aksiyon yeniden anlatımı Küçük Denizkızı merakla beklenen çıkışını sinemalarda yaptı ve hayranlar, sevilen bir peri masalına doyamadığımız yeni bir bakış açısı kazanıyor.

Ariel’in deniz altı diyarındaki büyüyü, Ursula’ya ait yanlış yönlendirilmiş ve eziyetli diyarı ve deniz cadısının intikam yolunu herkes bilir. Ariel ışık ve masumiyet, güzellik ve aşktır ve Ursula bu madalyonun diğer yüzüdür; kendi başına güçlü ve çarpıcı – ama aynı zamanda, bazıları onun zavallı talihsiz ruhları olan çok fazla karanlığa tutunuyor.

Bu nedenle, kötü adam alemine derinden bağlı hisseden Disney severler, muhtemelen Ursula’nın bahçesindeki farklılıkları, yani kayıp polip insanları hızlı bir şekilde not ettiler.

film-ursala-king-triton-polyps-creatires-exclusive/” rel=”noreferrer noopener”>çizgi roman.com Rob Marshall ile canlı aksiyon ve animasyon versiyonu arasında meydana gelen bazı değişiklikler hakkında konuştu. Küçük Denizkızı ve yeniden anlatımda kaç yan (ancak dikkate değer) karakterin eksik olduğu.

“Evet, ilginçti. Gerçekten, bunun çılgınca geldiğini biliyorum ama nerede olduklarıyla ilgiliydi. Hans Christian Andersen’e geri dönmek isteseydim, bilirsin. [fairy tale]gerçekten ininin dışında olan bu yaratıklar oldukları yerde … gerçek insanlar olmaları için çok fazla bir şey gibi geldi … bu bitkilerin daha sonra insanlara dönüşeceği fikri neredeyse bir animasyon fikri gibi hissettirdi, bir konsept … Orijinaldeki Triton’un onlardan birine dönüşmesini izlediğinizde, bu komik.”

Animasyon ve gerçeklik arasındaki alemde bazı şeylerin tercüme edilmediğini söyleyerek devam etti; polip insanlar maalesef bunlardan biriydi.

“Canlı çekimde bir çizgi vardır, bilirsiniz, animasyonda işe yarayan şeyler vardır. Sadece canlı çekimde çalışmayan şeyler var… Bunun çok ileri bir adım olduğunu, o çizgiyi aşıp aptalca görünen bir şeye dönüşeceğini hissettim.”

Birçok Disney hayranının hissettiği duygusal bağ ile Küçük Denizkızı, Marshall’ın filmin olabildiğince gerçek hissetmesini, belirli bir standarda ulaşmasını ve orada kalmasını istemesi mantıklı. Tabii ki hayranlar, polipli insanların nereye gittiğini ve Ursula’nın hayır işleri onun yerine bahçesindeki yapılara dönüştüğünde ne olacağını her zaman akıllarında canlandırabilirler. Aslında, hala aynı şekilde göründüklerini hayal edebiliyoruz ve bu, mantıklı olmayacak değiştirilmiş bir versiyonu görmekten daha iyi.

Kendinize bir göz atmak için bu hafta sonu sinemalara yüzebilirsiniz, çünkü Küçük Denizkızı şimdi sinemalarda!

Yazar hakkında

avatarı

Ashley Marie

Ashley Marie bir kadrolu yazar, beat lideri, Disney fanatiği ve Yellowstone uzmanıdır. Arkadaşlarını baş edebilecekleri tüm eğlence haberleriyle doldurmadığında, Starbucks’a gittiği siparişini – karamelli bir macchiato, teşekkürler – içiyor ve Disney World’de olmayı ya da Yellowstone Dutton Çiftliği’nde vakit geçirmeyi diliyor. Gazetecilikte pozitifliğe ve nezakete odaklanan Ashley, on yıldır yazıyor ve on yıllar boyunca size makaleler sunmaya devam etmeyi umuyor.

Teknory