Larian Studios, Baldur’s Gate 3’e çapraz oyun ve fotoğraf modu eklemeye çalışıyor

Larian Studios planlarını açıkladı Baldur’un Kapısı 37. yama ve sonrasında gelecekler de dahil. En son Topluluk Güncellemesi #26 Bugün (18 Nisan) yayınlanan Larian, beşinci büyük Yılın Oyunu ödülünün ardından oyuncu tabanına içten bir mesaj paylaştı. Baldur’un Kapısı 3 BAFTA oyun Ödülleri’nde. Teşekküre ek olarak stüdyo, 7. yamadan başlayarak ileriye dönük aktif planlarını ortaya koyarak rol […]

Larian Studios, Baldur’s Gate 3’e çapraz oyun ve fotoğraf modu eklemeye çalışıyor

Larian Studios planlarını açıkladı Baldur’un Kapısı 37. yama ve sonrasında gelecekler de dahil.

En son Topluluk Güncellemesi #26 Bugün (18 Nisan) yayınlanan Larian, beşinci büyük Yılın Oyunu ödülünün ardından oyuncu tabanına içten bir mesaj paylaştı. Baldur’un Kapısı 3 BAFTA oyun Ödülleri’nde.

Teşekküre ek olarak stüdyo, 7. yamadan başlayarak ileriye dönük aktif planlarını ortaya koyarak rol yapma oyunu için sırada ne olacağının bilgisini verdi.

7. yamanın henüz bir çıkış tarihi olmamasına rağmen Larian, Dark Urge olmayan oyuncuları da içeren “en uğursuz oyunlarda daha da karanlık sonuçlar elde etmek için” oyuna geliştirilmiş kötü sonlar ekleyeceğini doğruladı.

Gönderide, yeni ara sahneleri gösteren iki GIF de paylaşıldı; bunlardan biri, bir şehir yanarken bir grup vatandaşın zihnini kontrol eden Durge gibi görünüyor, diğeri ise tam güneş tutulması sırasında Durge’yi kanlı bir manzarada yürürken gösteriyor. gökyüzü.

Oyuncular ayrıca bir sonraki büyük yamanın, kullanıcıların oyunun görsellerini, animasyonlarını, seslerini, istatistiklerini ve daha fazlasını değiştirmesine olanak tanıyacak resmi modlama araçlarını tanıtmasını bekleyebilirler.

Daha fazla gör

7. Yama aynı zamanda Jaheira’nın grubu takip etme ve savaşa katılma konusundaki isteksizliği, Wyll’in “romantik olmayan selamları” ve Gortash ve Dark Urge çatışmasında kaybolan Anlatıcı repliklerinin de aralarında bulunduğu birçok devam eden hatayı da düzeltecek.

Son olarak Larian, artık çapraz oyun ve fotoğraf modunun eklenmesi üzerinde aktif olarak çalıştığını doğruladı. Baldur’un Kapısı 3ancak bunların 7. yamada gelmeyeceğini, ancak “yolun ilerisinde” geleceğini söylüyor.

Stüdyonun bir sonraki adımıyla ilgili olarak Larian, oyuna veya orijinal karakterlere veya yardımcılara herhangi bir yeni anlatı içeriği eklemeyeceğini ve genişletme veya başka bir şey yapmayacağını yineledi. Baldur’un Kapısı devamı.

Bunun yerine kendi IP’lerini geliştirecek ve “iki yeni proje üzerinde çalışacak”, bunun “hala erken” olduğunu ve daha sonra daha fazlasını paylaşacağını ekledi.

“Fakat şunu bilin ki odak noktamız bu yeni oyunlara dönerken bile sizi buraya getiren hassasiyetler Baldur’un Kapısı 3 Larian sözlerini şöyle tamamladı: “Bizi, seçimlerinizle şekillenen sürükleyici deneyimler yaratmaya iten, karnımızdaki aynı ateşle besleniyoruz ve sizi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bir sonraki maceramızda bize katılın.”

Bunları da beğenebilirsin…

Teknory