James Gunn’ın En Sert Eleştirmeni, DCU’nun Kaderinin “Çöp” Olduğunu Öngörüyor

Warner Bros aracılığıyla James Gunn son on yıldaki her süper kahraman gezisi beğeni ve saygıyla sonuçlanan, denenmiş ve test edilmiş bir film yapımcısı olabilir, ancak hayranlar, sinema evreninin başında olduğu için film yapımcısını desteklemekte son derece zor buluyor. Şimdi, Jason Momoa ve onun Aquaman olarak geleceğiyle ilgili bir söylenti telaşının ortasında, yönetmenin en acımasız eleştirmenlerinden […]

James Gunn’ın En Sert Eleştirmeni, DCU’nun Kaderinin “Çöp” Olduğunu Öngörüyor

Warner Bros aracılığıyla

James Gunn son on yıldaki her süper kahraman gezisi beğeni ve saygıyla sonuçlanan, denenmiş ve test edilmiş bir film yapımcısı olabilir, ancak hayranlar, sinema evreninin başında olduğu için film yapımcısını desteklemekte son derece zor buluyor. Şimdi, Jason Momoa ve onun Aquaman olarak geleceğiyle ilgili bir söylenti telaşının ortasında, yönetmenin en acımasız eleştirmenlerinden biri, DCU’nun erken kıyametini önceden söylüyor.

Momoa’dan bahsetmişken, aktör, söylentilerin ateş kutusuna kömür atmak için yolundan çıkıyor. Yakın tarihli bir röportajda, Game of Thrones şap, DCU’da aynı anda iki karakteri canlandırmasının tamamen mümkün olduğunu söyledi, ancak süreklilik denen o eski şeyi hala umursayanlarınız için duymak garip gelebilir.

Bu arada, birinin küfür etmesinden bu yana bir dakika geçti Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, yani Taika Waititi’nin son derece kutuplaştırıcı devam filminden başka bir karakter ateş altında. Bunların hepsine ve daha fazlasına aşağıdan göz atın.

DC hayranları, James Gunn’ın Chris Pratt’ı bu iki karakterden biri olarak seçeceği konusunda hemfikir.

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Fark etmediyseniz, geekdom MCU’da Chris Pratt’a zar zor tahammül ediyor, bu yüzden onlara James Gunn’ın kaçınılmaz olarak oyuncuyu DCU kadrosunda bir karakter olarak seçeceğini söylerseniz nasıl tepki vereceklerini hayal edebilirsiniz. . İkisi bittiğinde Galaksinin Koruyucuları Vol. 3Pratt, Adalet Birliği’nin bir üyesi veya en azından önemli bir yardımcı karakter olarak giyinecek.

Hayranlar, konu üzerinde günlerce tartıştıktan sonra, Pratt’ın DCU’da bu iki karakterden birini oynaması koşuluyla hoş olacağını kabul etmeye hazır. Guy Gardner ve Ted Kord. İkisi de Pratt’a benzeyen süper kahramanlar, ama elbette biliyoruz ki hayran oyuncu kadrosunun son derece karmaşık ve çoğu zaman anlaşılmaz denklemleri hiçbir zaman fiziksel görünüm kadar basit bir şey olmamıştı.

James Cameron, yalnızca James Cameron’ın bir gün kırmayı umabileceği inanılmaz bir gişe rekoru kırdı.

james cameron avatar suyun yolu
20th Century Studios aracılığıyla görüntü

İle Avatar: Suyun Yolu Tarihte bunu başaran altıncı film olarak gişede 2 milyar doları resmen geçen James Cameron, bu engeli üç kez aşan yaşayan tek yönetmen. Şu anda, yönetmenin ilk avatarı film, tüm zamanların en çok hasılat yapan filmleri listesinde ilk sırada yer alırken, 1997’ler titanik üçüncü gelir ve Suyun Yolu altıncı. Diğer üçü Yenilmezler: Oyunsonu, Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyorve Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı.

Sinema tarihini hesaba katarsak, başka bir gişe rekorları kıran bir filmle çullanabilecek James Cameron olmadıkça, hiçbir film yapımcısının bu başarıyı uzun süre elde edemeyeceğini söylemek güvenlidir – hatta Avatar 3 – kendi rekorunu kırmak için. Görünen o ki tabloları alt üst eden olaylar söz konusu olduğunda, Cameron sorgusuz sualsiz tahta geçiyor.

Jason Momoa, DC’nin geleceği hakkında belirsiz ipuçları veriyor, ancak Lobo’nun ortaya çıkışıyla dalga geçiyor gibi görünüyor.

Warner Bros. Discover / DC Comics aracılığıyla görüntü
Warner Bros./ DC Comics aracılığıyla görüntü

Jason Momoa, hayranlarına Aquaman’in tridentinden yakın zamanda vazgeçmeyeceğine dair güvence verdi. Oyuncu, insanlara balıklarla konuşmak için her zaman yanında olacağını garanti etti. Aynı zamanda, Momoa kendine hakim olamadı ve aynı anda başka bir karakteri, “komik, vahşi ve çekici” bir karakteri canlandırmasının da tamamen makul olduğunu söyledi. Bu sana galaksiler arası bir ödül avcısını hatırlatıyor mu?

“Warner Bros.’un evindeyim ve yaptığım pek çok şeyi beğeniyorlar” dedi. “Gelecek çok güzel şeyler var. Ben her zaman Aquaman olacağım. Kimse oraya gelip s * t almıyor. Başka karakterler de olabilir. Başka şeyler de çalabilirim. Komik, vahşi ve çekici olabilirim.”

James Gunn’ın en sert eleştirmenlerinden biri, DCU’nun çöp olacağını söylüyor

Peacemaker BTS sırasında James Gunn
HBO Max ile görüntü

DC Studios’un başına geçmek, James Gunn’ın başına gelen en iyi ve en kötü şey olabilir. Adam, bu atamadan beri amansız bir inceleme dalgası altında ve orada dolaşan tüm söylentiler de meselelere yardımcı olmuyor. Demek istediğim, Jason Momoa, Aquaman’i oynamaya devam edeceğini doğrulayarak son yangını söndürmüş olabilir, ancak Gunn’ın onu başka bir karakter olarak da seçme şansı varsa, o zaman DCU çoktan mahkumdur.

Kötü şöhretli bir Gunn eleştirmeni olan YouTuber ve film muhabiri Grace Randolph’a göre en azından kaderinde bu olacak. İkisi geçmişte birbirlerine yumruk attılar, ancak neredeyse geçmişin geçmişte kalmasına izin verecekmiş gibi görünseler de Grace, hayranların Momoa’nın hem Aquaman’ı hem de Lobo’yu canlandırmasında bir sakıncası yoksa o zaman baş düşmanına bir darbe daha vurdu. “alacağınız çöpü” hak ediyorlar.

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü mahvettiğim için yine çöpe atılmak a karakterin potansiyeli

thor aşk ve gök gürültüsü
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü muhtemelen tamamlanmış tarihindeki en bölücü MCU filmi olarak geçecek. piyasaya sürülmesiyle Siyah Panter ve çevreleyen yutturmaca Karınca Adam 3insanların sonunda devam edip Waititi’nin hatasını unutabileceklerini varsaymıştık, ama ne yazık ki öyle görünüyor Aşk ve Gök Gürültüsü ile aynı kaderi paylaşıyor Son Jedi. Son zamanlarda, Russell Crowe’un komik kabartması Zeus, Reddit’te eleştiri yağmuruna tutuldu ve çoğu insan, karakterinin filmin boşa harcanan potansiyellerinden biri olduğu konusunda hemfikir görünüyor. Gök Gürültüsü Tanrısı için, önümüzdeki yıllarda eleştirilere ara verilmeyebileceğini düşünüyoruz.

Rick ve Morty Justin Roiland’ın şok edici DM’leri sosyal medyada trend olurken hayranlar en kötüsüne hazırlanıyor

Rick ve Morty'den Rick Sanchez
Yetişkin Yüzme Yoluyla Görüntü

bu son mu Rick ve Morty? Justin Roiland ciddi taciz iddialarıyla karşı karşıya kalırken ve duyarsız DM’leri internete sızarken, fandom en sevdikleri animasyon şovunun iptali için hazırlanıyor. Roiland mahkemede beraat etmeyi başarsa bile, Adult Swim’in ortak yapımcıyla ortaklığını sürdürüp sürdüremeyeceği belli değil. Olduğu gibi, ağ muhtemelen zaten bir yedek arıyor, ancak bizim kadar iyi biliyor ki başka bir şey olamaz. Rick ve Morty Roiland’ın ikonik seslendirme ve yazma becerisi olmadan.

Teknory