Lewis Hamilton, Nissan GT-R ile Donut Yaptıktan Sonra Azarlandı

Formula 1 hayranları, Hamilton’ın bir Nissan GT-R R34 ile Tokyo’da koşturduğu klipleri izlemekten keyif almış olabilir. Yedi kez dünya şampiyonu, arabada geçirdiği zamanın tadını çıkardığı bir videoyu kendi hesabına yayınladı. instagram hesap geçen hafta Video, Hamilton’ın Nissan’ı sert bir şekilde kullandığını, düz vites geçişinden duman çıktığını ve arabanın çeşitli lastik parçalama manevraları, özellikle çörekler yaptığını […]

Lewis Hamilton, Nissan GT-R ile Donut Yaptıktan Sonra Azarlandı

Formula 1 hayranları, Hamilton’ın bir Nissan GT-R R34 ile Tokyo’da koşturduğu klipleri izlemekten keyif almış olabilir. Yedi kez dünya şampiyonu, arabada geçirdiği zamanın tadını çıkardığı bir videoyu kendi hesabına yayınladı. instagram hesap geçen hafta Video, Hamilton’ın Nissan’ı sert bir şekilde kullandığını, düz vites geçişinden duman çıktığını ve arabanın çeşitli lastik parçalama manevraları, özellikle çörekler yaptığını gösteriyordu. Hamilton’ın 1,75 milyondan fazla hayranı şu anda orijinal gönderiyi gördü ve birçoğu videonun çevrimiçi olarak yeniden yayınlanan kliplerini gördü. Pek çok hayran klibi gerçekten beğenmiş görünüyordu, biri “Bu 34’ün değeri az önce yükseldi” yorumunda bulunurken, bir diğeri “İnternetten bunun için ödeme yapıyorum. Girin Lewis!” ve yine başka bir gönderi “Ne mutlak bir efsane. Bir Nissan GT-R R34 kullanmak ve onu honlamak. Dostum kültürlü ve bundan kaçış yok.”

Japon süper arabasının sahibi olduğu iddia edilen şirket de videoyu izledi ve Hamilton’ın hayran kitlesi kadar etkilenmedi. Omoshiro Araç KiralamaTwitter hesabı, videoyu yayınlayan bir Lewis Hamilton hayran hesabından alıntı tweet attı ve şöyle dedi: “Bu, Omoshiro Rent-A-Car’dan bir araba, ama [the video] Firmamızdan izin alınmamıştır. Bu tür araç kullanmak kesinlikle yasaktır.” Kiralama şirketinin Formula 1 sürücüsüne karşı ne yapabileceği veya yapacağı şu anda belirsiz. Ancak tweet’in tonundan Hamilton’ın bir araç kiralamak zorunda kalacağını söylemek güvenli. Formula 1 2023’te Japonya’ya döndüğünde başka bir yerde.

Teknory