Life360 Müşteri Hizmetleri ile Nasıl Temasa Geçilir?

Life360, sevdiklerinizi kontrol etmenin ve ailenizi daha güvende tutmanın mükemmel bir yoludur. Uygulama genel olarak iyi çalışsa da birkaç sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda, müşteri desteğine başvurabilirsiniz. Life360 müşteri destek hizmetleri hakkında bilmeniz gerekenler burada. Life360 Müşteri Desteği ile Nasıl İletişime Geçilir? Life360, genellikle uygulamayı kullanırken karşılaştığınız sorunun türüne bağlı olarak müşteri destek ekibiyle iletişime geçmek […]

Life360 Müşteri Hizmetleri ile Nasıl Temasa Geçilir?

Life360, sevdiklerinizi kontrol etmenin ve ailenizi daha güvende tutmanın mükemmel bir yoludur. Uygulama genel olarak iyi çalışsa da birkaç sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda, müşteri desteğine başvurabilirsiniz.

Life360 müşteri destek hizmetleri hakkında bilmeniz gerekenler burada.

Life360 Müşteri Desteği ile Nasıl İletişime Geçilir?

Life360, genellikle uygulamayı kullanırken karşılaştığınız sorunun türüne bağlı olarak müşteri destek ekibiyle iletişime geçmek için birden fazla yol sunar.

Çoğu durumda, doğrudan müşteri hizmetleri temsilcileriyle konuşarak veya SSS bölümündeki yanıtlardan olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Onlarla iletişim kurmanın birkaç yolu var.

 • Yardım Merkezi: Yardım Merkezi oldukça kapsamlıdır. Burada, farklı erişim sağlayabilirsiniz. SSS bölümleri ve makaleler. Uğraşıyor olabileceğiniz sorunlarla ilgili içgörü sunmak için yeterli olabilirler.
 • İletişim formunu kullanın: Life360 müşteri hizmetleri ile doğrudan iletişim kurmak istediğinizde çevrimiçi bir iletişim formu kullanabilirsiniz. Bu şekilde destek talebi gönderebilirsiniz. Yanıt e-posta yoluyla gönderilir. İletişim formuna erişilebilir Burada.
 • Sosyal Medya: Life360 ile aşağıdakiler gibi sosyal platformlar aracılığıyla iletişim kurulabilir: Facebook, Instagram, LinkedInVe twitter. Bu kanallar yardım için onlara ulaşmak için kullanılabilir.
 • Telefon desteği: Life360 müşteri desteği, telefon desteği de sunar. Telefon numarası 866-277-2233(abonelik sorguları). Hat, normal çalışma saatlerinde, Pazartesi-Cuma, Pasifik saatiyle sabah 9’dan akşam 5’e kadar aktiftir.
 • Posta: 1900 S. Norfolk St, Suite 310, San Mateo, CA 94403
 • E-posta: [email protected]

Bu destek seçeneklerinden bazılarının planınıza bağlı olarak kısıtlandığını unutmamalısınız. Ücretli bir aboneliğiniz varsa, normal çalışma saatleri dışında telefon desteği ve canlı sohbet gibi daha fazla destek seçeneğine erişebilirsiniz.

SSS bölümünde birçok ayrıntı bulunur ve burada birçok soru yanıtlanır. Her bölümü manuel olarak gözden geçirmek yerine, ihtiyacınız olanı bulmak için arama metin kutusuna bazı anahtar kelimeler yazın.

Uygulama aracılığıyla müşteri desteğine erişebilirsiniz. Gerek:

 1. Ayarları aç.”
 2. “Destek”i açın.
 3. Bilet bölümüne gitmek için üst düğmeye basın. Burada, otomatik bir yanıt bekleyin.

Life 360 ​​Nasıl Çalışır?

life360 uygulaması, ailelerin güvende ve bağlantıda kalmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Cihazlarınızdaki uygulamaları birbirine bağlar ve nasıl kurduğunuza bağlı olarak her kişinin konumunu paylaşır. Uygulama, kaybolurlarsa onları bulmak için kullanılabilir. Uygulamada Çevrenizi oluşturmanız gerekir. Bu, her zaman bağlantıda olmak istediğiniz herkesi içerir.

Life360’ın cankurtaran olabileceği bazı dikkate değer durumlar şunlardır:

 • Çarpışma tespiti: Çevrenizin üyelerinden birinin karıştığı bir kaza olması durumunda konum paylaşılacaktır. Yanıt veremezseniz veya yardıma ihtiyacınız olursa acil durum numaraları da sunulur.
 • Kimlik hırsızlığı ve dijital güvenlik koruması: Life360 ile bu korumaya 7/24 sahip olursunuz. Dark web, Çevrenizdekilerle ilgili kişisel bilgiler için sürekli olarak taranır. Bu, kimliğinizin güvende olmasını sağlar. Şüpheli herhangi bir şey tespit edildiğinde bir bildirim alırsınız. Kimlik hırsızlığı çocukları da etkileyebilir ve hızlı hareket etmezseniz çözülmesi uzun zaman alabilir.
 • Seyahat desteği ve acil yardım: Yardıma ihtiyacınız olduğunda, sevdikleriniz uygulama aracılığıyla çeşitli servislerle iletişime geçebilir. Acil durum yardımcısı desteğinin size yardımcı olabileceği alanlardan bazıları şunlardır:

o Acil Sevk
o Yol Yardımı
o Çalınan Telefon Koruması
o Seyahat Desteği
Tıbbi Yardım
o Afet Müdahalesi

SSS

Life360 nedir?

Life360, 50 milyondan fazla kullanıcısı olan bir gözetim uygulamasıdır. Android ve iOS’ta kullanılabilir. Bu uygulama öncelikle GPS izlemeyi kullanır, ancak bir cep telefonu izleyicisi de vardır.

Life360’ı kapatabilir misiniz?

Evet, hiç kimse uygulamayı kullanmak zorunda değildir. Bir kullanıcı konum paylaşım hizmetlerini devre dışı bırakırsa, Life360 onları izleyemez. Bunun, uygulamanın işlevselliği üzerinde olumsuz bir etkisi olabileceğini unutmayın.

Neden Life360’ın bir parçası olmalıyım?

Buradaki birincil görev, koordinasyon ve güvenlik özellikleriyle, nerede olursa olsun sevdiklerinizi yakınlaştırmaktır. Life 360, eksiksiz müşteri destek temsilcilerine, 7/24 acil durum görevlilerine ve sertifikalı uzmanlara sahiptir.

Uygulama içi hızlı not nedir?

Uygulamanın dahili mesajlaşma sistemini kullanarak, Çevrenizdekilere tek dokunuşla kısa mesaj gönderebilirsiniz. Üyelerin mesajı anında alabilmeleri için bildirimlerini etkinleştirmeleri gerekir.

Google Asistan, Life360’ın bir parçası mı?

Hayır. Google Asistan özelliği 2022’de kaldırıldı. Asıl sebep bakım sorunları ve sınırlı kullanımdı.

Life360 bana hangi konuda yardımcı olabilir?

Life360’ın size yardımcı olabileceği konulardan bazıları şunlardır:

• Konum paylaşımı: Bu, sevdiklerinizin gün boyunca nerede olduğunu bilmenizi sağlar. Aile üyeleri hareketlerini ve konumlarını gerçek zamanlı olarak paylaşabilir.

• Yer uyarıları: Sevdiklerinizin nasıl hareket ettiğini ve en sık gittikleri noktaları bileceksiniz.

• Tek dokunuşla yol tarifi: Fotoğraflarına dokunarak Çevrenizdeki kişileri bulabilirsiniz. Adrese ihtiyacın yok.

• Sürücü raporları: Yoldayken sürücünüzün performansını rahatlıkla görebilirsiniz. Bu, güvenli sürüş alışkanlıklarını teşvik etmenizi sağlar.

Life360 ne izler?

Life360, size en iyi deneyimi sunmak için farklı şeyleri izlemenize yardımcı olur.

• Konum: Life360 ile sevdiklerinizi gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Hücresel teknoloji ve GPS kullanılmaktadır. Bu, herkesin nerede olduğunu saptar ve onlar belirli bir varış noktasından ayrıldıklarında veya oraya vardıklarında bildirim alırsınız.

• Konum geçmişi: Sevdiğiniz kişinin o anda nerede olduğunu bilmenin yanı sıra hareket geçmişini de takip edebilirsiniz. Life 360, güçlü izleyiciler kullanır ve Geo Eskrim kapasitelerine sahiptir. Bu, bir üyenin bir alana girip girmediğini bileceğiniz anlamına gelir. Sevdiklerinizin yardıma ihtiyacı olup olmadığını her an anlayabilirsiniz.

• Sürüş hızı ve sürücü raporları: Yoldayken sevdikleriniz için endişelenmeyin. Her arabanın hızı izlenir. Birisi hızlandığında veya düzensiz sürüş sırasında sizi uyarabilir. Life360, her yolculuğun ayrıntılı bir dökümünü verir. Bu, izlenen rota ve ortalama hız gibi ayrıntılı bilgileri içerir. Sert hızlanmalar ve yavaşlamalar gösterebilir.

Life360 doğru mu?

Evet, güvenilirlik ve doğruluk bu uygulamayla ilgili temel şeylerdir. Uygulama, kullanıcıların güncel konum bilgilerini alması anlamına gelen gelişmiş konumlandırma teknolojisini kullanır. Çeşitli ağların kullanılması, kullanıcının konumunu saniyeler içinde belirlemeye yardımcı olur.

Life360’ı kullanmak ücretsiz mi?

Evet, Life360’ın iOS ve Android için ücretsiz bir planı vardır. Ancak, yol yardımı, araç konumu izleme ve sürüş davranışı izleme gibi gelişmiş özellikler istiyorsanız, bütçenize veya yaşam tarzınıza göre üyelik planları almanız gerekir. İhtiyacınız olup olmadığına karar vermenize yardımcı olabilecek premium paket için yedi günlük ücretsiz deneme süresi vardır.

Ücretli planlar nelerdir?

Ücretli planlar Gold ve Platinum’u içerir. hakkında daha fazla bilgi edinin Life360’ın plan sayfası.

“Neredesin” özelliği nedir?

Bu özellik, sevdiklerinizi dışarıdayken takip etmek için kullanılır. Life360 uygulamasında bir takma ad veya ad ekleyebilirsiniz. Bu, kişinin konumunu görmenizi sağlar. Belirlenen alanlardan ayrılmaları durumunda bildirim almak için uyarılar ayarlayabilirsiniz.

Grup sohbeti özelliği var mı?

Evet, Life360 aynı anda 10 kişi arasında iletişime izin veren bir grup sohbeti özelliğine sahiptir.

Sevdiklerinizi Güvende Tutun

Life360, sevdiğiniz herkesle bağlantıda kalmanızı sağlar. Sürekli aktif olan müşteri hizmetleri ile sevdiklerinizi bulmak veya onlara yardım göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. En çok ihtiyaç duyulduğunda yardım alabilirsiniz.

Life360 müşteri hizmetleri ile hiç iletişime geçtiniz mi? Deneyimin neydi? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Teknory