Like a Dragon: Infinite Wealth’te boş öksürük pastili kutusu nasıl alınır?

Oyunun adı Like a Dragon: Infinite Wealth olabilir, ancak Ichiban’ın macerası sırasında çoğu zaman boş bir cüzdanı olacak. Eski bir yakuza olduğundan iş bulmak onun için hiç de kolay değildir ve Hawaii’ye seyahat ettikten sonra işler daha da karmaşık hale gelir. Bu yeni konum ucuz değil, özellikle de üst düzey teçhizat ve silahlar almak ya […]

Like a Dragon: Infinite Wealth’te boş öksürük pastili kutusu nasıl alınır?

Oyunun adı Like a Dragon: Infinite Wealth olabilir, ancak Ichiban’ın macerası sırasında çoğu zaman boş bir cüzdanı olacak. Eski bir yakuza olduğundan iş bulmak onun için hiç de kolay değildir ve Hawaii’ye seyahat ettikten sonra işler daha da karmaşık hale gelir. Bu yeni konum ucuz değil, özellikle de üst düzey teçhizat ve silahlar almak ya da sadece daha lüks restoranların keyfini çıkarmak istiyorsanız. Geçiş yaptığınızda tüm Yeniniz dolara çevrilecek, bu da her zaman ne kadar fakir olduğunuzu görmenizi kolaylaştıracak. Sokak kavgaları size biraz para kazandıracak, ancak oyunun ortasından sonuna kadar biraz para kazanmak için daha etkili yollara ihtiyacınız olacak. İşte Like a Dragon: Infinite Wealth’te para biriktirmenin en iyi yolları.
Para toplamanın en iyi yolları
Hikayeyi ilerledikçe hamur kazanmanın farklı yöntemleri açılacak. Başlangıçta, kavga çıkarmak, otomatların ve arabaların altında bozuk para aramak ve geçinmek için tabak satmak zorunda kalacaksınız, ancak bunları öğütmek için çok fazla zaman kaybetmeyin. Daha sonra çok daha kazançlı gelir akışlarının önünü açacaksınız.
Çılgın Teslimat

İlk Like a Dragon’u oynadıysanız muhtemelen kutu toplama mini oyununu hatırlayacaksınız. Like a Dragon: Infinite Wealth’in yeni versiyonunda, Ichiban’ların para karşılığında teneke kutuları toplama yarışı yok, ancak bahşiş karşılığında yiyecek alıp teslim etmesi gerekiyor. Bu, oyunun başında biraz para kazanmanın iyi bir yoludur, özellikle de puanınızı hileler, bonuslar ve hız ile en üst düzeye çıkarırsanız, ancak ilk yaptığınızda düşündüğünüz kadar kazançlı değildir. Oynarken büyük bir para toplamının biriktiğini görseniz bile, aslında kazanmaya hazır olduğunuz miktar bu değildir. Bunun yerine, toplam kazançlarınız, öğeler için kullanabileceğiniz puanlara veya 2.000 puan başına 10 ABD doları tutarında doğrudan nakit paraya dönüştürülür.
Alt hikayeler ve mağazalar
Alt hikayeler sadece eğlenceli değil, aynı zamanda hızlıdır ve bazı benzersiz donanımlara ek olarak sizi genellikle yeterli miktarda parayla ödüllendirir. Bu tam olarak öğütülebilir bir şey değil, çünkü sonunda alt öyküleriniz tükenecek, ancak ihtiyacınız olduğunda hızlı bir nakit enjeksiyonu için iyidir. Ayrıca onlardan veya mağazalardan aldığınız ekipmanlar, eskilerinin yerine yeni ve daha iyi şeyler alındıkça satılmalıdır. Daha iyi teçhizatı otomatik olarak donatabilirsiniz, ancak özellikle eski teçhizatı rehinci dükkanlarında satmayı bir noktaya getirmelisiniz. Oraya vardığınızda, normal eşyalarınızı ve çöplerinizi satarken teçhizat görünmediğinden “Ekipman sat” seçeneğini seçmeniz gerekir.
Bir Sujimon ustası olun!

Teknory