Longlegs korku hayranlarını endişelendiriyor ve bunun nedeni çok korkutucu olması değil

2024’ün son korku filmi Longlegs, hayranlarını biraz endişelendiriyor ancak bu endişenin içeriğinden kaynaklandığı söylenemez. Korku filmi hayranları, Şeytani bir seri katilin avını konu alan, sürprizlerle dolu bir film olan Longlegs’i sabırsızlıkla bekliyor. Nicolas Cage’in bugüne kadarki en kötü karakterini canlandırdığı film, üzerinde korkunç bir mesaj dinletebileceğiniz bir telefon numarası bulunan billboard reklamıyla izleyicileri etkisi altına […]

Longlegs korku hayranlarını endişelendiriyor ve bunun nedeni çok korkutucu olması değil

2024’ün son korku filmi Longlegs, hayranlarını biraz endişelendiriyor ancak bu endişenin içeriğinden kaynaklandığı söylenemez.

Korku filmi hayranları, Şeytani bir seri katilin avını konu alan, sürprizlerle dolu bir film olan Longlegs’i sabırsızlıkla bekliyor.

Nicolas Cage’in bugüne kadarki en kötü karakterini canlandırdığı film, üzerinde korkunç bir mesaj dinletebileceğiniz bir telefon numarası bulunan billboard reklamıyla izleyicileri etkisi altına aldı.

Filmin eksantrik pazarlaması, Longlegs’in Rotten Tomatoes’da %100’lük bir puanla ilk kez gösterime girmesiyle lehine çalışmış gibi görünüyor.

Filmin olumlu eleştiriler almasına rağmen bazı hayranlar bir konuda endişelenmeden edemiyor: Ya film fazla abartılırsa?

Bir hayran bu korkuyu X ile özetledi postalamak“Bu film ya bir başyapıt olacak ya da çok kötü, ortası yok.”

Bir korku tutkunu da aynı düşünceyi dile getirdi yazı“Bu filmin bu kadar abartılması ve pazarlaması, eğer bunu izlerken kabus görmezsem paramı geri istiyorum!”

Üçüncü bir hayran ise daha da ileri gitti sormak Diğerleri ise filmi abartmamak için korku türünden yapımlardan hoşlanmayanların bile filmi izlemek istemesini istiyorlar.

“Lütfen bir kere de korku filmi izleyen herkesi hayal kırıklığına uğratmadan, normal karşılayabilir miyiz?”

2024 yılında Hayali’den Tertemiz’e kadar pek çok korku filmi vizyona girse de, türdeki hiçbir yapım Longleg’in bu kadar yüksek övgüsünü almadı.

İlginçtir ki bu, Cage’in 2024’teki ilk korku filmi değil; zira kendisi ve kurgusal oğullarının gizemli yaratıklardan oluşan bir orduyla savaşırken hayatta kalmaya çalıştığı kıyamet sonrası film Arcadian’da rol almıştı.

Ancak, yaklaşan filminin aksine, vahşi doğa korkusunun yalnızca bir kısmı var Gol Rotten Tomatoes’da %80’lik bir beğeni toplayan film, bir eleştirmen tarafından “Sessiz Bir Yer taklidi” olarak nitelendirildi.

Cage’in Longlegs’i sadece korkutmalarla Arcadian’ı geride bırakmaya hazırlanıyor. DiscussingFilms uyarıldı hayranlarına filmin “izleyicileri o kadar dehşete düşüreceğini ki, mideleri bulanacak” dedi.

Longlegs, 12 Temmuz Cuma günü sinemalarda. Daha fazla bilgi için rehberimizle Longlegs’e erken erişimin nasıl sağlanacağını öğrenin. Ayrıca Amazon Prime’daki en iyi korku filmlerine ve Disney Plus’taki en iyi korku filmlerine göz atabilirsiniz.

Teknory