Lords of the Fallen ‘Season of Revelry’ Yeni Görevler, Silahlar, Büyüler, Zırhlar ve Daha Fazlasını İçeriyor

Geliştirici Hexworks ve yayıncı CI Games, Soulslike adlı RPG oyunu Lords of the Fallen’da Season of Revelry’yi başlattı. Bu şenlikli güncelleme yeni görevler, silahlar, zırhlar, büyüler, kartopu savaşları ve daha fazlasını içeriyor ve şu anda mevcut. Üstelik bu, iki bölümlü ücretsiz güncellemenin yalnızca birinci kısmı; Trial of the Three Spirits önümüzdeki hafta 21 Aralık’ta başlayacak. […]

Lords of the Fallen ‘Season of Revelry’ Yeni Görevler, Silahlar, Büyüler, Zırhlar ve Daha Fazlasını İçeriyor

Geliştirici Hexworks ve yayıncı CI Games, Soulslike adlı RPG oyunu Lords of the Fallen’da Season of Revelry’yi başlattı. Bu şenlikli güncelleme yeni görevler, silahlar, zırhlar, büyüler, kartopu savaşları ve daha fazlasını içeriyor ve şu anda mevcut. Üstelik bu, iki bölümlü ücretsiz güncellemenin yalnızca birinci kısmı; Trial of the Three Spirits önümüzdeki hafta 21 Aralık’ta başlayacak.

Hexworks’ün Orius’un Teklifleri olarak adlandırdığı bu Şenlik Sezonu birinci bölüm güncellemesiyle neler bekleneceğine gelince, oldukça fazla şey içeriyor:

  • Altı yeni büyü: Bu büyüler Immolation, Radiant Shield Throw ve Holy Arrow Shot’u içerir.
  • Üç yeni mermi: Oyuncular artık uzaktan düşmanlara Kan Kusmuğu, Patlayıcı Mayınlar ve Buz Solucanları fırlatabilecek.
  • Yeni patron silahı yetenekleri: Oyuncular artık bossları yendikten sonra elde edilen tüm boss silahları için güçlü yeteneklerin kilidini açabilirler.
  • Mevsimsel dekorasyonlar: Hexworks, Mournstead’in İzleri’nin (esasen bu oyunun şenlik ateşlerinin) Şenlik Sezonu için şenlikli dekorasyonlarla süslendiğini söylüyor.
Lords of the Fallen 2023 Şenlik Sezonu Güncelleme Yaması Yeni Görevler Silahlar Zırh Büyüleri

21 Aralık’ta Üç Ruhun Sınavı güncellemesi yayınlanacak. Her biri üç tanrıdan birini temsil eden üç yeni görev dizisi, üç yeni zırh seti ve üç yeni silah içeriyor: Orius’un Radiance’ı, Adyr’in Rhogar’ları ve gizemli Umbral. Ayrıca oyuncular karakterlerinin adını, vücut şeklini ve cinsiyetini, ten rengini, saç rengini ve diğer fiziksel özelliklerini değiştirebilecekler, ancak bunu ancak Distorsiyon Aynası’nın parçalarını bulmak için yeni bir görevi tamamladıktan sonra yapabilecekler.

Üç Ruhun Sınavı’nın diğer yerlerinde oyuncular yeni Ağır Saldırıları kullanabilecekler. Hexworks, her silah ailesinin iki benzersiz sonlandırıcıya sahip olduğunu söylüyor; biri tek elle kullanım için, diğeri çift elle kullanım için. Bu güncellemede gelen topluluk tarafından aranan bir diğer istek, oyuncuların Skyrest Bridge Sandığına 2000’e kadar öğe koymasına olanak tanıyan bir saklama kutusudur.

Son olarak oyuncular, Trial of the Three Spirits güncellemesiyle birlikte gamepad tuşlarını yeniden bağlayabilecek ve yeni Kartopu fırlatılabilir özelliğini kullanarak düşmanlara ve istilacılara kartopu fırlatabilecekler.

Lords of the Fallen 2023 Şenlik Sezonu Güncelleme Yaması Yeni Görevler Silahlar Zırh Büyüleri

Bu güncellemeden sonra Hexworks, içeriğin “geçen ay açıklanan içerik planında ortaya konan geri kalan yeni özellikler ve geliştirmelerin” kullanıma sunulmasıyla 2024 yılında Lords of the Fallen’da yer almaya devam edeceğini söyledi. Buna PvP ve PvE’de yapılan iyileştirmeler, New Game Plus değiştirici sisteminin piyasaya sürülmesi ve daha fazlası dahildir.

Lords of the Fallen 2023 Şenlik Sezonu Güncelleme Yaması Yeni Görevler Silahlar Zırh Büyüleri

Lords of the Fallen, 13 Ekim 2023’te PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’de çıkacak ve Season of Revelry’nin birinci bölümü – Offers of Orius – şu anda oyunda yayında.

Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi Lords of the Fallen incelemesini yapın ve ardından Soulslike’a gelecek olan görev serileri, etkinlikler ve daha fazlasını okuyun. Oyunu kolaylaştıran ve sonrasında çapraz oyun özelliği ekleyen Lords of the Fallen yamasına bir göz atın.


Revelry Sezonu için Lords of the Fallen’a geri mi dönüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory