Mario Red Nintendo Switch OLED Duyuruldu

Bugünkü Super Mario Bros. Wonder Nintendo Direct, yaklaşan oyun hakkında çok fazla bilgi verdi (burada okuyabilirsiniz) ve yeni bir Switch OLED modelinin ortaya çıkışıyla sona erdi. Kırmızı rengi seviyorsanız Nintendo’nun size göre bir konsolu var. Mario Red Edition Switch OLED, tesisatçının klasik kırmızı tonunda kaplanmıştır ve hatta aşağıdaki fotoğrafta görebileceğiniz gibi, dock’ta birkaç Mario silueti […]

Mario Red Nintendo Switch OLED Duyuruldu

Bugünkü Super Mario Bros. Wonder Nintendo Direct, yaklaşan oyun hakkında çok fazla bilgi verdi (burada okuyabilirsiniz) ve yeni bir Switch OLED modelinin ortaya çıkışıyla sona erdi. Kırmızı rengi seviyorsanız Nintendo’nun size göre bir konsolu var.

Mario Red Edition Switch OLED, tesisatçının klasik kırmızı tonunda kaplanmıştır ve hatta aşağıdaki fotoğrafta görebileceğiniz gibi, dock’ta birkaç Mario silueti ve arka tarafında gizli paralar bulunmaktadır.

Konsolda Wonder’ın bir kopyası yer almıyor çünkü 6 Ekim’den birkaç hafta önce mağaza raflarına çıkacak. Bu arada Super Mario Bros. Wonder, 20 Ekim’de çıkıyor. OLED modeline geçmek için bir bahane olan bu sürüm size 349,99 $ geri getirecek.

Teknory